Zrekonstruovaný byt 2+1, 54 m2, Vrchlického, Šumperk - PRODÁNO

27.07.2021


Hledáte byt ve velice žádané a klidné lokalitě v Šumperku, který je vhodný k bydlení nebo jako investice?

Takový byt se nachází ve 3.NP revitalizovaného panelového domu na ulici Vrchlického v Šumperku. Byt o dispozici 2+1 s balkonem a podlahovou plochou cca 54 m2 je ideální jak pro bydlení, tak i díky velkému zájmu o pronájem bytů 2+1, k investici. Byt je v osobním vlastnictví a prošel kompletní rekonstrukcí včetně rozvodů a plastových oken. K bytu náleží sklep a díky vlastní plynové kotelně jsou provozní náklady na topení nízké. Před domem lze v pohodě zaparkovat. V blízkém okolí je veškerá občanská vybavenost. Naproti multifunkční hřiště pro veřejnost a školka.

Výhodné financování na míru pomůžeme zdarma zajistit. Pro více informací ohledně nákladů, plateb a termínu prohlídky volej Michalovi.

Pouze u nás vám zajistíme moderní financování až na 35 let, bez ohledu na věk a prokazování příjmů, či nutnosti předkládat daňové přiznání (u podnikatelů). Zeptejte se nás a bydlete chytře!

Cena: 2.790.000 Kč

Tel.: 608 316 454


A pokud se vám líbí, jak prezentujeme naše nemovitosti, zavolejte nám a rádi vymyslíme, jakým způsobem prodáme právě tu vaši.


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS A VIZUALIZACE


MAPA ŠUMPERK