MICHAL KLEŠTINEC

REALITNÍ MAKLÉŘ V JEDNOM KOLE

Máš zájem o spolupráci, nebo se chceš dozvědět o novinkách v realitním světě? Kontaktuj mě:

Ahoj, jsem Michal Kleštinec a jsem šumperák jak Brno. Mám maturitu na památkovce v oboru strojírenství a něco vím i o elektřině. Možná mě znáš jako prodejce telefonů z KRAKEN'S, kde jsem strávil posledních 10 let. Začal jsem jako servisní technik a po 2 letech jsem se stal vedoucím prodejny

U Krakena jsem taky poprvé trochu přičichl k nemovitostem, měl jsem na starost správu několika nájemních bytů a řekl jsem si, že by mě to asi vlastně bavilo. Realitní jiskra byla zažehnuta. Připojil jsem se proto k týmu NEXT Reality Dům snů, dnes je ze mě certifikovaný realitní makléř a moje práce je zároveň mým koníčkem.

Jsem taky hrdý předseda SVJ, majitel a provozovatel chalupy a hospůdky v Koutech nad Desnou. Tam mě taky většinou potkáš, když nejsem zrovna někde po schůzkách anebo v kanceláři. Hory jsou totiž moje závislost, běžky, snowboard, kolo, běhání... bez toho nežiju. S přáteli jsme mj. založili šumperský běžecký závod centrem ŠumpeRUN a určitě nechceme zůstat pouze u toho. Mimo sport taky rád čtu a k velké radosti mojí ženy mi trochu času zabere i Playstation. 

NEXT REALITY DŮM SNŮ

Dr. E. Beneše 1831/12, Šumperk 787 01

+420 608 316 454

michal.klestinec@nextreality.cz

Instagram