7 DŮVODŮ, proč prodávat s DŮM SNŮ


PRODÁVEJTE S NÁMI


Zvažujete prodej své nemovitosti a nevíte, zda se do toho pustit sami, nebo oslovit realitní kancelář? Chcete prodat bez starostí? Nechte to na nás! Realitní kancelář NEXT Reality Dům snů vám zajistí profesionální servis:

1) PRODEJ ZA NEJVYŠŠÍ KUPNÍ CENU

Vaši nemovitost oceníme s využitím cenových map, individuálně každou zakázku zhodnotíme a navrhneme marketingovou strategii tak, abychom dosáhli nejvyšší kupní ceny. To je náš úkol! Umíme se na nemovitost podívat očima kupujících, zvýraznit její kladné stránky. Kvalitní příprava je základem úspěchu, prodej nemovitosti urychlí až o 70 % a pravidelně dosahujeme také o 10-15% vyšších tržních cen.

2) PROFESIONÁLNÍ PREZENTACE

Všechny nemovitosti v našem portfóliu prošly rukama profesionálního fotografa, kvalitní úroveň prezentovaných nemovitostí si striktně držíme. Využíváme také 3D sken nemovitostí, videoprohlídky, vizualizace půdorysů a každá z nemovitostí, o které se staráme, má svoji vlastní webovou stránku.


3) REALITNÍ MARKETING

Abychom dobře prodali, nestačí pouze samotná prezentace nemovitosti. Důležité je také to, jakým způsobem ji doručíme k potenciálním kupujícím. Inzerujeme na placených realitních serverech, našich webových stránkách, hojně využíváme sociálních sítí (FB, IG), kde směřujeme placenou reklamu přímo na danou cílovou skupinu, nezapomínáme také na starý dobrý offline marketing v podobě bannerových či letákových kampaní a aktivně pracujeme také s vlastní databází poptávajících.

4) FINANCOVÁNÍ

V současnosti poptávka převyšuje výrazně nabídku nemovitostí. Je ale nezbytné jednat se solventním kupcem, výrazná část z nich financuje svoje bydlení hypotéčním úvěrem. Naše kancelář úzce spolupracuje s finančními poradci, kteří mají za úkol prověřit bonitu klienta a úvěr případně i vyřídit. Bez toho nemovitost nerezervujeme. Naším úkolem je prodávat, a proto se snažíme eliminovat veškerá možná rizika spojená s financováním. Navíc jako jediní na trhu nabízíme také ve spolupráci se Stavební spořitelnou Raifeissen Bank speciální produkt CHYTŘE BYDLÍM, který je vhodný např. pro podnikatele, klienty, kteří už hypotéku mají a nedosáhnou na další nebo nesplňují věkovou hranici, investory apod. Jsme tak schopni financovat širší segment kupujících.

5) MAXIMÁLNÍ BEZPEČNOST TRANSAKCE

Neméně důležitou součástí realitní transakce je kvalitní a bezpečný právní servis. Renomovaná právní kancelář se stará nejen o přípravu smluvní dokumentace pro naše případy, realizaci úschovy kupní ceny, ale v mnohých případech o další nestandardní individuální právní služby, které jsou s prodejem spojeny. Potřebujete se zbavit věcného břemene? Rozdělit nemovitost na bytové jednotky? Vyřešit majetkové vyrovnání v rámci rozvodu? Zastupovat při jednání s exekutory apod.? Nabízíme široké spektrum právních služeb.

6) VÝKUP NEMOVITOSTÍ

Naše společnost disponuje vlastním kapitálem k přímému nákupu nemovitostí. Pokud potřebujete peníze za vaši nemovitost v řádu dní, nechcete jít do realitního zprostředkování nebo vás do prodeje nemovitosti ženou jiné skutečnosti, máme řešení i pro vás. Vždy v souladu s etickým kodexem firmy.

7) LIDSKÝ PŘÍSTUP

Jsme tady od toho, abychom vás provedli celým obchodem v klidu, bez zbytečného stresu. Nebudeme na vás chrlit odborné termíny. Nazýváme věci pravými jmény, jednáme narovinu, o průběhu obchodu vás průběžně informujeme, máme společný cíl a za tím jdeme. Jsme pro vás kdykoliv k dispozici ke konzultaci ve věcech právních, daňových, technických aj. Naším cílem je dlouhodobý, referenční byznys, a proto je pro nás extrémně důležitá vaše spokojenost

MÁTE ZÁJEM O SPOLUPRÁCI?

Vyplňte formulář, zveme vás na kávu, kde ZDARMA zkonzultujeme podmínky.

KANCELÁŘ NEXT REALITY DŮM SNŮ

Budova KB, 3. patro