PLNÍME SNY O BYDLENÍ

Náplní naší práce není pouhý prodej nemovitosti, většinou je potřeba řešit i další věci, které jsou se získáním bydlení snů spojené. Jak může spolupráce s námi vypadat si můžete přečíst na následujících řádcích.

Přestěhovat se z bytu do rodinného domu? Spousta lidí dnes řeší podobnou otázku. Je to vůbec možné? Je. Byt 2+1 s garáží, kde odhadovaná cena činila 1.900.000 Kč + garáž cca 350.000 Kč. Díky kvalitní prezentaci jsme dosáhli ceny o 140.000 Kč vyšší než byl tabulkový odhad. Podařilo se zajistit klienta s hotovostí, takže nebylo potřeba čekat na vyřízení hypotéky.

V návaznosti na prodej se nám podařilo zprostředkovat nákup pozemku, kdy jsme museli vyřešit složité právní problémy, abychom nemovitost získali. Komunikace s exekutorem, soudem a úřady byl na denním pořádku. Nyní pro klienta realizujeme demolici stávající stavby na pozemku, která v minulosti vyhořela. 

Projekt na výstavbu rodinného domu 3+kk už máme téměř hotový a připravujeme i cenovou nabídku na výstavbu, kterou se také chystáme realizovat. V letošním roce bychom chtěli dokončit hrubou stavbu, přes zimu dokončovací práce a na jaře plánujeme předávat klíče. S nákupem pozemku, řešením právních otázek, přípravou pozemku ke stavbě s stavby samotné bychom se v pohodě měli vejít do kupní ceny z prodeje bytu.

Někdy je ta cesta trochu klikatá a hrbolatá, ale když se chce, tak se vždycky nějaká najde. Je ale potřeba spolupracovat s profesionály, kteří celý proces od A do Z řídí a ohlídají.


KLIENTOVI JSME VYDĚLALI 1.000.000 KČ NAVÍC

Svěřte svoji nemovitost profesionálům a získejte z jejího prodeje maximum. Nedávno jsme dostali na starost prodej nestandardního bytu. Nestandardního rozměrem, velikostí, ale i příslušenstvím a vybavením. Klient nějakou dobu uvažoval o tom, že si prodej bude řešit sám, měl svoji představu o kupní ceně, která byla někde na úrovni 3.500.000 Kč. Nakonec jsme se ale dohodli na spolupráci a dostali jsme šanci do prodeje promluvit.

Velmi důležitou součástí prodeje nemovitostí je marketing. Kupující klient hledá něco, co se mu zalíbí, co je pro něj atraktivní a naším úkolem je mu to přinést. Dnes nakupujeme především na základě emocí, a proto je kvalitní příprava nesmírně důležitá. Do přípravy se vyplatí investovat minimálně trochu času a ideálně taky něco peněz. A nezáleží vůbec na tom, v jakém stavu se prodávaná nemovitost nachází, vždy je možné pro lepší prodej udělat něco navíc. V tomto konkrétním případě jsme řešili byt ve velmi dobrém stavu, se slušnými metry a v pěkné lokalitě. Profi fotografie je základem pro prezentaci našich zakázek, v tomto případě jsme využili také 3D sken nemovitosti, který je sám o sobě velmi atraktivní prezentačním nástrojem, zároveň je také funkční, protože je možné nemovitost z pohodlí domova projít a přeměřit. Před samotným pořizováním propagačního materiálu jsme připravili byt - je nutné nemovitost odosobnit, udělat z ní co nejvíce "katalogový byt", bez zbytečných věcí, které ruší celkový dojem, bez osobních věcí, které odvádí pozornost od prodeje. 


Podívejte se na obrázky níže, jak lze i ze staršího bytu udělat atraktivní nemovitost bez složitých úprav.


Po pořízení materiálu je důležité také vhodně jej umístit. K prezentaci našich nemovitostí používáme hojně i placenou reklamu na sociálních sítích a samozřejmě inzerujeme také na největších inzertních serverech. Velmi dobře se nám daří lokální marketing cílit na klienty v rámci lokality a zrovna v tomto případě kupec přišel z FB reklamy a byt jsme prodali hned na prvním prohlídkovém dni. 

A důležitá věc. Za kolik to bylo? Samoprodejce nemá šanci nastavit dobře kupní cenu nemovitosti. K tomu je třeba znát dokonale místní trh i další okolnosti, které do cenotvorby vstupují. Je třeba individuálně zhodnotit nemovitost, uvědomit si silné stránky. Toto jsme provedli a byt jsme prodali za 4.600.000 Kč. O více než milion více, než by si klient sám dokázal představit. 

Kvalitní nastavení kupní ceny, kvalitní marketing a strategie prodeje nám pomáhá dlouhodobě dosahovat při prodeji super výsledků.


MÁTE ZÁJEM O SPOLUPRÁCI?

Vyplňte formulář, zveme vás na kávu, kde ZDARMA zkonzultujeme podmínky.