BOHUMILA KVAPILOVÁ

  VYBĚHÁM VŠE MOŽNÉ I NEMOŽNÉ 

Ahoj, moje jméno je Bohumila Kvapilová, ale málokdo mi neřekne jinak než Bobina anebo Bobča. 

Pocházím ze Šumperka, kde jsem vystudovala zemědělku a pár let jsem pracovala na Školním statku jako administrativní pracovník. Pak přišla mateřská dovolená, narodily se mi 2 dcery, které už jsou dnes už dospělé. 

Možná mě znáš z hasičského prostředí, spoustu let jsem se pohybovala okolo hrabišínských dobrovolných hasičů. A pokud ne, tak ještě možná z pošty, kde jsem strávila pracovně nejdelší část života, zastupovala jsem na poštách snad v celém okrese Šumperk. Pak ale přišly zdravotní komplikace a vlastně i proto a úplnou náhodou jsem se dostala k realitám

Dnes jsem už 2 roky asistentkou Verči Chládkové, řeším si svoje vlastní realitní zakázky a dodělala jsem si taky zkoušky pro zprostředkování finančního poradenství (Partners). Zkušenosti z předchozích zaměstnání se mi docela hodí, zařídím a vyběhám vše možné i nemožné, dokumenty, podpisy, papíry a potvrzení... tam, kde ostatní odpadají, já se teprve zahřívám 🙂 Miluju červenou barvu, dovolenou u moře, nejlíp v Řecku, svou rodinu a práci.

Chceš poradit s prodejem nemovitosti, nebo máš dotaz ohledně financí? Ozvi se, dáme si kávičku a všechno spolu projdeme.


NEXT REALITY DŮM SNŮ

Dr. E. Beneše 1831/12, Šumperk 787 01

+420 605 934 610

bohumila.kvapilova@nextreality.cz