Mgr. Veronika Chládková

JSEM ZAKLADATELKA DOMU SNŮ

Jmenuji se Veronika Chládková, po šumperském gymnáziu jsemvystudovala UP v Olomouci (ruský jazyk v obchodím styku). V podstatě od začátku se moje kroky ubíraly trochu jinam. 

Dnes se už více než 9 let zabývám obchodováním s nemovitostmi, především v regionu Šumperk. Za těch pár let jsem vstřebala obchodní specifika této krásné lokality, kde žiju a která je mým domovem. Realitní trh se stihl obrátit vzhůru nohama i tady. Zjistila jsem, že klasické zprostředkování prodeje, kterým jsem začínala a které je dodnes mou hlavní pracovní náplní, má spoustu podob a různou kvalitu. Stejně jako zprostředkovatel - Vám známý realiťák. Během mého dosavadního působení v této divočině jsem měla možnost projít několik realitních společností, nabrala zkušenosti a hlavně jsem se ujistila, že všechno opravdu záleží jenom na lidech. Tuto myšlenku jsem přijala jako svou pracovní filozofii a ikdyž je to někdy obtížné, snažím se dělat všechno pro to, aby nás realiťáky začali lidé vnímat trochu lépe - třeba jako parťáky, kteří vědí, jak na to, a kopou na tom realitním hřišti bez rozhodčího za ně. Ať ten byznys prostě nějak vypadá... Ať je to kultura a ne džungle tak, jak tomu je i ve světě.

A ještě ta nejdůležitější věc, ta práce mě prostě BAVÍ!

Moji práci bych charakterizovala slovy:
KVALITA - KLIENT - PROFESIONALITA.

Se svými klienty se často setkávám i v běžném životě. Pracuji tak, abych se jim mohla vždy podívat přímo do očí s vědomím, že o ně bylo postaráno tak, jak to dovedu nejlíp.

Kladu důraz na korektní a čestné jednání "narovinu".

MOJE SPECIALIZACE

Zajímá mě snad všechno, co se týká nemovitostí, to je předpoklad mojí práce. Pokud bych ale měla vybrat oblast, která mě baví, nejspíš bych volila prodej rodinných domů. Někdy to může být komplikovanější, ale na druhou stranu je zde zase prostor být kreativní.

Pohybuji se převážně v okrese Šumperk, a to téměř nepřetržitě už 33 let. Místní znalost je mi velkou výhodou, protože si myslím, že jenezbytné prodávat také lokalitu, která objektivně tvoří významné procento kupních cen nemovitostí.

Velké téma je pro mě prezentace nemovitostí, do našich zakázek se nebojíme investovat. Aktuálně používáme většinu moderních nástrojů - videoprohlídky, profi fotky, dron, 3D sken. 3D půdorysy, nemovitosti v naší nabídce připravujeme, službu Homestaging realizujeme po vlastní ose. Rovněž prezentační kanály zaznamenaly pokrok, už to nejsou pouze Sreality, ale je třeba být aktivní také na sociálních sítích, kde pravidelně naše prodeje promujeme.

Dělej všechno tak, jak umíš nejlíp... ne jen tak nějak!

NABÍDKA NEMOVITOSTÍ

Služby, které zajistím:

Prodej nemovitosti

Prodáváte nemovitost? Chcete prodat rychle, moderně, bezpečně a za nejvyšší kupní cenu? Pak jste tady správně!

Poptávka nemovitosti

Hledáte svůj Dům snů? Vyhledám pro vás vhodnou nemovitost dle vašich představ a požadavků.

Výkup nemovitosti

Nabídněte nám svoji nemovitost. Vytvoříme pro vás nabídku a peníze můžete mít už do 24 hodin.

Tržní odhad nemovitosti

Jakou hodnotu má vaše nemovitost? Zpracujeme pro vás aktuální tržní odhad vašeho nemovitého majetku.

Financování nemovitosti

Potřebujete výhodně zafinancovat nemovitost? Ukážeme vám, jak na 1.000.000 Kč hypotéky ušetřit 150.000 Kč.

Konzultace

Nevíte si rady? Nezoufejte a zavolejte s jakýmkoliv dotazem. Tel.: 777 162 300