MAREK KRÁL

HYPOTEČNÍ GUINNESS


Marek vystudoval Masarykovu univerzitu v Brně obory Politologie a Evropská studia. Již při škole se zajímal o finance, a to se mu stalo osudným. Více než 11 let se věnuje financím profesionálně, zaměřuje se na hlavně investice a hypotéky

Volný čas věnuje tento milovník indické a japonské kuchyně především rodině - manželce a dvěma dětem, se kterými se usadil ve svém domě snů ve Vyšehoří. Hlavní zábavou Marka a jeho manželky Hanky je zvelebování zahrady a domácnosti. Marek je tvor společenský a nejlépe se cítí ve společnosti svých dobrých přátel, ideálně se sklenicí oblíbeného Guinesse. 

Klientům Domu snů nabízí svoje zkušenosti, praxi a konexe při jednání s finančními institucemi a také přirozenou potřebu vše dotáhnout do nejlepšího možného konce. A když se řekne zkušenost, tak pro představu to je přes půl miliardy korun na vyřízených hypotékách.

Těžko byste hledali někoho, kdo se za váš sen o bydlení bude prát s větším odhodláním! Máte z vyřizování financí stres? Tak to jste tady správně, Marek vás se stoickou rozvahou vždy hodí do pohody. Většího kliďase mezi finančními poradci nenajdete.


NEXT REALITY DŮM SNŮ

Dr. E. Beneše 1831/12, 787 01 Šumperk

+420 734 396 026

marek.kral@partners.cz