RÁDI VÁM PORADÍME

Zprostředkování prodeje či pronájmu Vaší nemovitosti

Chcete prodat nebo pronajmout nemovitost? Podívejme se na to společně, nastavme strategii prodeje a získejme pro Vás maximální kupní cenu.

"Tvůj realitní makléř"

Hledáš svůj dům snů, nebo zajímavou investici? Nemáš čas se tomu věnovat naplno, a tak se vám nedaří? Poradíme, jak na to, nemovitost najdeme a postaráme se, abychom obchod úspěšně dotáhli do konce.

Profesionální prezentace

Je třeba nemovitost ukázat kupujícímu v co nejlepším světle, aby bylo dosaženo maximálního zisku. Profesionální fotografie je u nás standardem. V kombinaci s dalšími nástroji dlouhodobě prodáváme nemovitosti o 10-15% výhodněji.

Výkup Vaší nemovitosti

Potřebujete rychlé peníze? Hrozí průšvih nebo se Vám nechce do složitých jednání s kupujícím? I na toto jsme připraveni - můžete očekávat férovou nabídku, abychom byli spokojeni všichni.

Lokální FB marketing

Při prodeji nemovitostí investujeme mj. do lokálního marketingu. Každé zakázce zpracováváme placenou FB kampaň, která oslovuje zejména lidi z dané lokality. Mezi nimi se velice často vyskytuje kupec.

3D sken Matterport

Profesionální a moderní nástroj pro prezentaci nemovitostí nově u nás standardně ke každé výhradní smlouvě. Klikni ZDE a podívej se, jak to vypadá. 

Tržní odhad nemovitosti

Čeká Vás dědické řízení nebo majetkové vyrovnání? Zpracujeme Vám obratem profesionální tržní odhad právě pro tyto případy. Nebo vás zajímá hodnota vaší nemovitosti? Připravíme podklady pro určení tržní ceny.

Jednání s úřady

Nechte na nás také záležitosti z katastru nemovitostí, stavebního úřadu, obce, družstva, finančního úřadu, jednání s insolvenčním správcem, exekutorem anebo třeba jen se sousedem.

Veškerá administrativa 

Zajistíme vypracování PENB, prohlášení vlastníka, daňového přiznání, smluvní dokumentace a standardem je také asistence s přepisem energií, předání nemovitosti aj. Zkrátka vše, co se točí kolem nemovitostí.

Správa nemovitosti

Pronajímáte byt či dům a nemáte čas se tomu věnovat? Zajistíme Vám kvalitního nájemníka a veškerou administrativu a údržbu můžete nechat na nás.

Vyklizení nemovitosti

Potřebujete nemovitost před prodejem vyklidit? Vše zařídíme za Vás. Doporučujeme ale konzultovat rozsah - někdy není úplně to pravé ořechové nechat pouze bílé stěny.

Homestaging, rekonstrukce

Potřebujete před prodejem nemovitost dostat do kondice? Doporučíme, jak na to, základem je nemovitost uklidit, někdy jsou vhodné lehké kosmetické úpravy, jindy i větší stavební zásah. Vyklizení i rekonstrukci individuálně zprostředkujeme.

Spolupracujeme s ověřenými regionálními odhadci, finančními poradci, stavebními firmami a například i s kolegy z oboru. A samozřejmě jsme svým klientům k dispozici kdykoliv na telefonu, protože dobrá komunikace je základem úspěchu!


POTŘEBUJETE PORADIT? NAPIŠTE

TAK TO DĚLÁME MY