REALITNÍ SLUŽBY

ZPROSTŘEDKOVÁNÍ PRODEJE/PRONÁJMU 

Chcete prodat nebo pronajmout nemovitost? Podívejme se na to společně, nastavme strategii prodeje a získejme pro Vás maximální kupní cenu.

KOUPĚ NEMOVITOSTI

Hledáte svůj dům snů, nebo zajímavou investici? Nemáte čas se tomu věnovat naplno, a tak se vám nedaří? Poradíme, jak na to, nemovitost najdeme a postaráme se, abychom obchod úspěšně dotáhli do konce.

VÝKUP NEMOVITOSTI

Potřebujete rychlé peníze? Hrozí průšvih nebo se Vám nechce do složitých jednání s kupujícím? I na toto jsme připraveni - můžete očekávat férovou nabídku, abychom byli spokojeni všichni.

VEŠKERÁ ADMINISTRATIVA

Zajistíme vypracování PENB, prohlášení vlastníka, daňového přiznání, smluvní dokumentace a standardem je také asistence s přepisem energií, předání nemovitosti aj. Zkrátka vše, co se točí kolem nemovitostí.


TRŽNÍ ODHAD

Čeká Vás dědické řízení nebo majetkové vyrovnání? Zpracujeme Vám obratem profesionální tržní odhad právě pro tyto případy. Nebo vás zajímá hodnota vaší nemovitosti? Připravíme podklady pro určení tržní ceny.

JEDNÁNÍ S ÚŘADY

Nechte na nás také záležitosti z katastru nemovitostí, stavebního úřadu, obce, družstva, finančního úřadu, jednání s insolvenčním správcem, exekutorem anebo třeba jen se sousedem.

SPRÁVA NEMOVITOSTI

Pronajímáte byt či dům a nemáte čas se tomu věnovat? Zajistíme Vám kvalitního nájemníka a veškerou administrativu a údržbu můžete nechat na nás.


Spolupracujeme s ověřenými regionálními odhadci, finančními poradci, stavebními firmami a například i s kolegy z oboru. A samozřejmě jsme svým klientům k dispozici kdykoliv na telefonu, protože dobrá komunikace je základem úspěchu!


FINANČNÍ SLUŽBY

Naši makléři úzce spolupracují s finančními poradci z Partners. Díky systémové spolupráci vše vyřešíte na jednom místě - jednoduše, výhodně, bezpečně a hlavně bez zbytečných kompromisů. 

Rádi vám zajistíme:


FINANCOVÁNÍ

Úrokové sazby, bonita, anuita, fixace, jistina, úroky, refinancování... S námi slovník cizích slov nebudete potřebovat. Provedeme vás celým procesem a pomůžeme vám s výběrem vhodné banky i splněním podmínek čerpání úvěru na vlastní nebo investiční bydlení.

POJIŠTĚNÍ

Štěstí přeje připraveným. To vám potvrdí každý, kdo někdy vytopil souseda, měl doma nezvané hosty nebo si jednoduše zabouchl klíče. Nenechte nic náhodě - my vám s pojištěním nemovitosti, majetku, domácnosti, odpovědnosti i hypotéky rádi pomůžeme.

INVESTICE

Kdo šetří, má za tři. A co teprve ten, kdo dobře investuje. I v téhle oblasti vám máme co nabídnout! Poskytujeme odborné poradenství rádi se podělíme o tipy na zajímavé projekty, ať už si chcete jen odkládat nebo se plánujete pustit do větších investic.

PROFESIONÁLNÍ PREZENTACE

Zakládáme si na pečlivé přípravě nemovitosti na prodej. Emoce a oči nakupují. Správně připravená nemovistost dosáhne mnohem lepších a rychlejších výsledků. Pojďme zaujmout v inzerátech. Nenecháme vaši nemovitost utopit v šedém oceánu zakázek.

V rámci našich služeb vždy zajišťujeme:


PROFESIONÁLNÍ FOTO

Bez kvalitních fotek už to v dnešní době nejde. Nečekejte u nás větu: "Tak já si to bliknu na telefon." Profesionální technika je u nás zvykem.

VIDEOPOZVÁNKA

Moderně zpracovaná videopozvánka má za cíl upoutat potencionálního kupce v co nejkratší době. Nechybí nám ani DRON.

OFFLINE REKLAMA

Bannery, letáky, inzerce do novin, reklama na míru. To vše Vám zajistíme a neopijeme vás suchým rohlíkem.

ONLINE MARKETING

Vetšina nemovitostí se obchoduje právě na internetu. Spolupracujeme s marketingovou agenturou, která má pod palcem správně cílenou reklamu. Zajistí nám potencionální kupce.

HOME/VIRTUAL STAGING

Prázdné pokoje se už nenosí. Přijedeme s dodávkou a váš dům, či byt vybavíme a zabydlíme. Na fotkách bude vypadat atraktivně. 

KVALITNÍ 3D PŮDORYS

Vy své bydlení znáte ale co kupec? Nachystáme ke každé zakázce půdorys, ať se v domě/bytě neztratíte.

TAK TO DĚLÁME MY