MGR. IVANA UHLÍŘOVÁ

PEČLIVKA SE SNAHOU VŽDY POMOCI

Máš zájem o spolupráci, nebo se chceš dozvědět o novinkách v realitním světě? Kontaktuj mě:

Ahoj, jmenuji se Ivana Uhlířová a pocházím ze Šumperka. Studovala jsem nejprve Služby cestovního ruchu na šumperské zemědělce, poté jsem zamířila do Prahy na Policejní akademii ČR (obor Bezpečnostně právní studia).

Během magisterského studia jsem zakotvila ve státní správě, kde jsem strávila 6 let. Na pobočce v Praze a následně i v Brně jsem cizincům pomáhala vyřídit si v naší zemi povolení k pobytu. Během té doby až vlastně doposud jsem se v soukromém životě neustále zabývala pronájmy, rekonstrukcemi, koupí a prodeji nemovitostí, ať už vlastních, nebo mých nejbližších a přátel. Mé okolí mě už začalo trochu podezřívat, že jen neřeším problémy s bydlením, ale že to dělám spíš pro zábavu. A měli pravdu. Nemovitosti a tématika bydlení jsou mou velkou láskou už od dětství, kdy jsem rodičům, samozřejmě bez úspěchu, plánovala, kam přestavit nábytek a jakou barvou vymalovat. Takže když jsem se po návratu do rodného Šumperka rozhodovala, jakou cestou se dále vydat, práce v týmu Dům snů pro mě byla jasnou volbou.

Mou další velikou zálibou je cestování a poznávání jiných kultur. Nyní veškerý volný čas věnuji své rodině, takže mě spíš potkáte, jak s manželem a dcerkami obrážíme dětská hřiště nebo jsme na výletě.

NEXT REALITY DŮM SNŮ

Dr. E. Beneše 1831/12, Šumperk 787 01

+420 728 456 764

ivana.uhlirova@nextreality.cz

Instagram