PODCAST: REALITNÍ CESTY

Vítáme vás na našem podcastu, který vznikl jako spontánní akce při jednom našem pracovním výjezdu. Profese realitního makléře znamená mj. časté pracovní cesty na prohlídky, za klienty, dodavateli a partnery. Rozhodli jsme se proto, že čas strávený v autě budeme trávit tak, že společně rozebereme některá zajímavá realitní témata, aktuální otázky trhu s nemovitostmi a projdeme si taky některé zajímavé obchodní případy apod. 

Podcast jsme nazvali Realitní cesty, tvoříme ho pro vás, a budeme proto rádi, když nás budete inspirovat, dávat nám své tipy na všechno, co vás v souvislosti s prodejem nemovitostí zajímá. 

Přejeme vám příjemný poslech.


Hosté: Ladislav Šabo, ředitel Partners Šumperk a Marek Král, hypotéční specialista, Partners. Zajímá otázka financování bydlení? Chystáte se na nákup nemovitosti a potřebujete důležité informace, abyste se správně rozhodli? I tato témata zazní v našem podcastu na téma financování bydlení. Dotkneme se opět také situace na realitním trhu na Šumpersku...

Ahoj, zajímá vás, co všechno vlastně děláme? Poslechněte si náš nový podcast, kde jsme s Laďou ovlivnily všechny služby, které v rámci naší společnosti nabízíme. Zprostředkování prodeje nemovitostí - financování - tvůj realitní makléř - výkupy - právní servis. To vše zazní v následujících 20 minutách. Přejeme příjemný poslech.

Ahoj, dnes jsme si povídali se šumperským patriotem a spolumajitelem DUMSNU.COM Laďou Šabo na téma podnikání, rozvoj, kariéra, myšlení, propojování lidí ve financích a realitách. Kam směřujeme, co plánujeme a jak se můžeš zapojit i ty se dozvíš v našem novém podcastu.

Naše první cesta. V následujícím podcastu se dozvíte něco o vzniku společnosti Dům snů, o plánech do budoucna a o projektu kavárny na zámku na Třemešku, kterou máme na starost.


SLEDUJ NÁŠ INSTAGRAM:

ZAJÍMÁ TĚ KONKRÉTNÍ TÉMA?

Napiš nám a tvoř s námi obsah našeho vysílání