I S VÁMI JSME SPOLUPRACOVALI:

Mgr. Veronika Chládková, Dům snů - realitní makléř na Firmy.cz

Lukáš Pokora

Praha

Rád bych vyzdvihnul Michalovu kompetenci, ochotu a proaktivitu ve spolupráci. Společně jsme realizovali nákup a prodej nemovitosti a vřele mohu doporučit velmi individuální přístup, jasnou informovanost o dění v nákupu a prodeji, stejně jako ochotu komunikace v jinak dostupných časech tzn. i víkendy. Pokud chcete opravdu kvalitního makléře s přátelským přístupem a jistotou, tak jej určitě kontaktujte a "snese Vám modré z nebe". Děkuji Michale!!!

Andrea Nahodilová

Dolní Studénky

Ráda bych touhle cestou poděkovala Verunce Chládkové v souvislosti s nákupem našeho vysněného "Domu snů". Vždy jsme se setkali s velmi milým jednáním, naprostou vstřícností a spolehlivostí ve věci termínů schůzek i ostatní komunikace. Verča vyřídila vše,včetně financování,veškerého zařizování náležitostí na příslušných úřadech,což ušetřilo nám jako klientovi mnoho času a starostí. Děkujeme ti a přejeme mnoho spokojených klientů 😉❤️ 

Ing. Jana Nekvindová

Postřelmůvek

„Chtěla bych touto cestou poděkovat za pomoc při splnění našeho snu, kterým je rodinný domeček (přitom jsme společně ještě stihli výhodně prodat náš původní byt). Vše proběhlo velmi rychle a pro nás bez starostí. Velice totiž oceňuji snahu pomoci i s ostatními věcmi před i po koupi bytu (například vyřízení odhadu nebo daně z nabytí nemovitosti, atd.). Skvělá práce - mohu jedině doporučit.“

Manželé Smrčkovi

Zábřeh

"Touto cestou bychom chtěli poděkovat makléřce Mgr. Veronice Chládkové za zprostředkování prodeje našeho pozemku, a to ve velmi krátké době. Pozemek jsme nabízeli přes jinou realitku, kde prodej trval neskutečné tři roky. Svou profesionalitou, seriózním jednáním, maximální zkušeností ve svém oboru a dokonalým vystupováním, dokázala zorganizovat nejen prohlídky pozemku bez naší účasti, následně realizaci prodeje, ale také kupní smlouvu a vše co k tomu náleží až po předání nemovitosti, které proběhlo k naší spokojenosti a znovu podotýkám, vše ve velice krátké době. Tuto ochotnou, laskavou a zejména slušnou makléřku paní Mgr. Veroniku Chládkovou, která vůbec neváhala s námi jednat i ve svém volném čase, všem vřele doporučujeme, kdo chtějí nemovitost prodat."

Zuzana Peloušková

Německo

S paní Verunkou je opravdu výborná spolupráce. Je velmi ochotná. S ní je každý problém vyřešen a zavčas. Pomůže s čímkoliv a ráda. Za mě opravdu super 👌👍

Veronika Drlíková

Zábřeh

Díky ochotě a vstřícnosti Mgr. Veroniky Chládkové jsme zrealizovali koupi našeho vysněného bytu v době, kdy prodej nemovitostí byl na bodu nula. Po zkušenosti mohu říci, že pokud v budoucnu budeme potřebovat realitního makléře, jste pro nás jasná volba.

Karel a Eva Blahutovi

Šumperk

„Přes paní Chládkovou jsme kupovali v Šumperku byt. Vzhledem k tomu, jakým stylem s námi jednala, jsme se rozhodli svěřit jí prodej bytu, ze kterého jsme se stěhovali. Pomohla nám se všemi papíry, daněmi a taky naplánovala všechno tak, abychom se mohli v klidu přestěhovat. Dokázala nám na všechno odpovědět. Děkujeme a doporučujeme.

Hana Loutocká

Dolní Studénky

„Určitě doporučujeme, s Veronikou Chládkovou byla výborná spolupráce, ochota pomoci při jakémkoli problému a zodpovězení všech našich dotazů. Obrátili jsme se na ni jak s prodejem bytu, tak i s koupí stavební parcely. Touto cestou mockrát děkujeme za zprostředkování a skvělý přístup.“

Roman Bubeníček

Sudkov

Paní Chládkova mi v nedávné době pomohla prodat dům. Byl jsem velice spokojen s jejími službami, profesionálním přístupem a také citem pro tuto záležitost. Mohl jsem se na ni 100% spolehnout. Vřele doporučuji všem, kteří potřebují služby tohoto druhu.

Pavel a Alena Novotní

Zábřeh

„S prodejem bytu nám pomohla paní Mgr. Veronika Chládková. S jejím přístupem, prací a ochotou jsme byli velice spokojeni, vše zařídila. Chovala se profesionálně. Můžeme jen doporučit.“

Martin Ospálek

Nový Malín

„Jelikož jsem měl zkušenost i s jinou realitní kanceláří, tak mohu porovnat, a proto můžu říct, že jsem byl velmi spokojen s přístupem Veroniky Chládkové. Vše probíhalo rychle a ochotně bez zbytečných průtahů. Mohu jen doporučit a poděkovat za prodej bytu.“

"Hraboši"

Chropyně/Slatinice

Díky zkušenostem a svému profesionálnímu přístupu dokázala Veronika Chládková dobře zorganizovat nejen prohlídky našeho bytu, ale navrhla a zařídila celou realizaci prodeje, která nebyla v mnoha ohledech jednoduchá. Kompletní servis, byli jsme pouze informováni o průběhu obchodu až k převodu kupní ceny. Mnohokrát děkujeme. Můžeme jen doporučit.

Petra Diblíková

Zvole

Při prodeji naší nemovitosti mě kontaktovalo spoustu realitních makléřů, každý se v telefonu předháněl, kdo dřív prodá a samozřejmě i vydělá na prodeji našeho domu, každý se jen oháněl jménem společnosti ve které pracuje, jak je největší a kolik lidí je zná. Vždy jsem je slušně odmítla s tím, že nemovitost prodáme bez pomoci RK. Jednoho dne mi ale zavolala obchodní asistentka, paní Mgr. Chládková a po krátkém představení jsme se daly do diskuze, nikoli monologu jako u předchozích případů. Tento přístup byl lidský, seriozní, opravdu někdo, kdo Vám při prodeji poradí co a jak, jak by vše mělo vypadat a čeho se vyvarovat. Poté náš hovor skončil. Po několika dnech, kdy se nám ozval potencionální kupec naší nemovitosti a já, pod tíhou papírování a zařizování, panikařila, jsem hned volala zmiňované paní a vše jsem konzultovala s ní. Opět jsem se dočkala rady a "kamarádského přístupu". Tím si nás získala.
Rovnou jsme se tedy dohodli na naší spolupráci, kdy vše ostatní za mě zařídila právě ona, vše jsem nechala na ní a udělala jen dobře. Mohu s klidným svědomím p. Chládkovou doporučit svým známým a vlastně všem, co jednou budou chtít prodat svou nemovitost trošku příjemnějším, lidštějším způsobem.

Zdeňka Smékalová

Drozdov

Chtěla bych touto cestou velice poděkovat paní Veronice Chládkové za výbornou spolupráci při prodeji rodinného domu. Ačkoliv jsem neměla v úmyslu RD prodat přes RK, dnes vůbec nelituji. Paní Chládková mne oslovila, že by mi s prodejem pomohla a její přístup byl vysoce profesionální. Nezaskočila ji žádná otázka a všechny problémy operativně řešila s maximální ochotou.Samotný prodej proběhl nad očekávání rychle a v naprosto přátelské atmosféře a pohodě pro všechny zúčastněné strany. Přirovnala bych jej k příjemnému koncertu. Veškeré formality nám byly dostatečně vysvětleny a po administrativní stránce vše dokonale připraveno a dotaženo do konce. Za vše ještě jednou veliké DÍKY. Přeji Vám hodně úspěchů ve Vaší práci i v osobním životě a samé spokojené klienty :-).

Ing. Pavel Fornůsek

Sudkov

Děkuji za bezproblémovou už několikanásobnou spolupráci. Oceňuji mimo jiné vstřícný přístup, komunikaci a pravidelné informace o vývoji zakázky, dál řešení veškeré související administrativy a především selský rozum, se kterým k práci přistupujete, takže to není jen strojově naučený postup, ale individuální řešení každé jednotlivé situace podle momentálních okolností. Je fajn vědět, že někdo přemýšlí za mě nad tím, aby můj obchod dopadl dobře.

Jana Červinková

Dolní Studénky

Po narození naší dcery jsme se rozhodli prodat nemovitost v Dolních Studénkách - Králci. Nejprve jsme zadali inzerát na internet a okamžitě  se nám začali ozývat zástupci mnoha realitních kanceláří. Jako první nás kontaktovala paní Veronika Chládková. Většina realitních makléřů se chovala arogantně, bez jakéhokoliv lidského přístupu. Nakonec jsme se shodli, že pokud prodáme naši nemovitost prostřednictvím realitní kanceláře, pak  jedině s p. Chládkovou, která byla nejen profesionální, ale i lidská, takže citlivě domlouvala prohlídky domu a posléze, když se našel kupec na naši nemovitost, dokázala vysvětlit veškeré nejasnosti s nekončící trpělivostí.
Na každý pád, díky spolupráci s ní, byl stres spojený se stěhováním, minimální. 

Oldřich Kucza

Ostrava

Vážená paní Chládková,
gratuluji k úspěchu, dokázala jste nemožné. Jsem Vám vděčný.               Další reference naleznete na profilech na následujících stránkách: