3D SCAN NEMOVITOSTI - ZMĚŘTE SI KAŽDÝ KOUT

15.04.2021

Jako jedni z mála na šumpersku prezentujeme naše prodávané nemovitosti pomocí technologie 3D SCAN NEMOVITOSTI. Nevíte, o čem je řeč? Tak se podívejte na náš článek, kde se dozvíte víc.

Dnes vám ukážeme jeden konkrétní důvod, proč je tato služba super! V této době plné omezení a zákazů nemusíte nutně chodit osobně na prohlídky, stačí, když si rozjedete na svém počítači nebo tabletu z pohodlí domova 3D SCAN - virtuální prohlídku nemovitosti.. 

Samotný proces skenování nemovitosti trvá cca hodinu, dle rozsahu a náročnosti. V dohodnutém termínu přijedeme, z kufříku vytáhneme obrovskou věc, která vypadá jako ptačí budka a místnost po místnosti naskenujeme. Každý koutek bytu, nebo rodinného domu přeneseme v měřítku do digitálního prostředí. Tím to ale nekončí, pro perfektní výsledek musíme celý objekt překontrolovat a upravit následně v pc. 

V čem tedy je sken přínosem? Jde o to, že tato technologie dokonale odpovídá skutečnosti. Přes virtuální prohlídku můžete tedy jednoduše měřit co vás napadne. Už se vám nestane, že si na prohlídce bytu zapomenete změřit stěnu v obýváku, aby se vám tam vešel gauč, nebo třeba délku kuchyňské linky. Vše vyřešíte online a z pohodlí domova třeba u sklenky vína.


Jak na to?

1) V odkaze Matterport klikni v levém spodním rohu na ikonu pravítka. 

2) Zobrazí se červené tlačítko (plus +).

 3) Po kliknutí se začne zobrazovat lupa s metrem a je vystaráno. Můžeš měřit cokoliv v místosti. Tak si to hned vyzkoušej, můžeš třeba k nám do kanceláře, nebo si vyber jakýkoliv jiný sken z nabídky našich nemovitostí.

 Co je to 3D SCAN NEMOVITOSTI?

OBJEDNEJ SI NÁŠ 3D SCAN

Vyplňte náš formulář a my se vám brzy ozveme