Apartmán s finskou saunou, 3 balkony a parkovacím stáním, 91 m2, Velké Losiny

21.03.2023

Ať už toužíte po velkometrážním luxusním bydlení nebo Vám ve Vašem investičním portfoliu chybí byt ke krátkodobým pronájmům, tento apartmán přímo v centru Velkých Losin splní veškerá Vaše očekávání.

Apartmán pojmenovaný Markéta o dispozici 4+kk a velikosti 91 m2 je v současné době využíván ke krátkodobým pronájmům (se zajímavým výnosem). Každý ze 3 pokojů má 2 postele, je zde možnost přistýlky. V obývacím pokoji se nachází kuchyňský kout s elektrickou varnou deskou, vestavěnou ledničkou, myčkou, troubou a mikrovlnnou troubou, dále jídelní stůl, gauč, konferenční stolek a televize. V koupelně najdete rohovou vanu, velký sprchový kout a finskou saunu. Toaleta je samostatná. Markéta má 3 velké balkony, které jsou orientovány na severní a západní stranu a naskýtá se z nich výhled na lázeňský park a vrcholky jesenických hor.

Vytápění a ohřev vody jsou zajištěny dálkově, v koupelně je vytápění podlahové. K bytu náleží sklep a vlastní parkovací stání.

Lázně Velké Losiny jsou vyhledávaným oblíbeným místem a srdcem turistiky podhůří Jeseníků. Najdete zde zámek, ruční papírnu, pralinkárnu, a hlavně - termální lázně a park s devaterem termálních bazénů, vodními atrakcemi, masážemi a saunami. Navíc z Velkých Losin je to coby kamenem dohodil do četných lyžařských středisek jako je Sobotín, Loučná nad Desnou, Kouty nad Desnou a Červenohorské Sedlo. Vyžití je celoroční, kromě skiareálů se v blízkosti nachází také zámek Sobotín, který nabízí mj. kvalitní wellness, dále lze navštívit přečerpávací vodní elektrárnu Dlouhé Stráně a spoustu dalších regionálních skvostů.

V rámci našeho realitního a finančního servisu Vám také nabídneme nejvýhodnější variantu úvěru na nákup této nemovitosti, tak se nás na prohlídce nezapomeňte zeptat!

PENB: G

Mgr. Ivana Uhlířová 🙋‍♀️

Tel: 728 456 764

Cena: 6.490.000,-KčVIDEPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


SITUACE APARTMÁNU


MAPA VELKÉ LOSINY