Apartmánek, 66 m2, Chrastice - PRODÁNO

06.06.2022

Znáte obec Chrastice? Jestliže patříte mezi milovníky zimních sportů, tak to byste měli. Po chvilce jízdy autem se totiž odsud dostanete do ski areálu Kraličák, který lyžařům a snowboardistům nabízí 11 km sjezdovek bez přejezdů. Své vyžití zde najdou i skialpinisté, běžkaři či milovníci zimních zážitků na kole.

A právě tady Vám nabízíme dům okálového typu o dispozici 3+1. Celková podlahová plocha činí 66 m2 a vytápí ji kotel na tuhá paliva. Náklady na topení jsou tak navzdory dnešním cenám energií velmi nízké. Z chodby se dostanete do pokoje, obývacího pokoje či do koupelny s WC. Z obývacího pokoje pak projdete do ložnice či do kuchyně.

Tento apartmánek je podsklepený a před 10 lety prošel kompletní rekonstrukcí včetně rozvodů elektroinstalace, vody a odpadů. Voda je napojena na obecní řad a odpady jsou vedeny do septiku. Zaparkovat můžete přímo před domem nebo v garáži.

V rámci realitního servisu naší společnosti Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro vás vybere nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení.

Ať už apartmánek chcete pro sebe nebo k investici, pojďte se na něj se mnou podívat!

PENB: G

Mgr. Ivana Uhlířová

Tel: 728 456 764

Cena: 1.900.000,-Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS DOMU


MAPA CHRASTICE