Apartmánový domek, 250 m2, se zahradou 615 m2 v obci Orličky v Orlických horách

02.06.2022

Vítejte v obci Orličky v Orlických horách! V obci, která se nachází pod vrcholem Suchý vrch.

Suchý vrch je díky vyhlášeným cyklostezkám, singltrekům, turistickým a běžkařským trasám vyhledávaným místem sportovců, turistů ale taky místem vyhledávaným nadšenci a historiky se zájmem o vojenskou historii. Kousek od vrcholu je totiž dělostřelecká tvrz Bouda a v okolí mnoho bunkrů z doby 2. světové války.

V této obci vám nabízíme apartmánový domek se třemi apartmány. V přízemí se nachází nejmenší apartmán 1+kk, v 1. NP je apartmán 2+1 a v posledním patře největší apartmán o dispozici 3+kk. Celková podlahová plocha domu činí 250 m2, kde v přízemí je ještě technická místnost s kotlem na tuhá paliva a garáž využitelná i jako kolárna nebo lyžárna. Před domem je malé parkoviště. Nemovitost prošla kompletní rekonstrukcí včetně rozvodů elektroinstalace, vody a odpadů. Odpady jsou vedeny do septiku. V celém domě je připojení na internet. Všechny apartmány mají vlastní vchod.

Na zahradě si můžete odpočinout ve velké pergole s grilem a krbem. Zahrada má včetně parkoviště 615 m2 kde se bez problému vleze i dětské hřiště.

V nedalekém okolí jsou také oblíbené skiareály. Necelých 5 km je skiareál Čenkovice, který je na vrcholu propojený se skiareálem Bukovka. Za 30 minut autem se dostanete do horského rezortu Dolní Morava, pyšnící se nejdelším visutým mostem na světě.

Chcete vědět víc? Zavolejte a ráda na vše podstatné odpovím a na prohlídce vše ukážu! 🙋‍♀️

PENB: D

Mgr. Veronika Chládková

Tel: 777 162 300

Cena: 6.880.000 Kč


A pokud se vám líbí, jak prezentujeme naše nemovitosti, zavolejte nám a rádi vymyslíme, jakým způsobem prodáme právě tu vaši.


FOTOGALERIE


PŮDORYS DOMU


VIDEOPOZVÁNKA


SITUACE POZEMKU


MAPA ORLIČKY