RD s apartmány a pozemkem 1921 m2, Rejchartice

02.11.2022

Hledáte dům, ve kterém můžete bydlet a zároveň podnikat? V tom případě pro Vás jeden v Rejcharticích máme. I když je aktuálně v původním stavu, celý projekt je k němu přichystán jako na zlatém podnose, veškerá povolení jsou vyřízena.

U tohoto domu byla započata přestavba dle projektu se stavebním povolením na byt pro čtyřčlennou rodinu, 2 apartmány, kavárnu, společné prostory a půdní prostor s dalším možným využitím využitím pro turistické ubytování. Všechny tyto prostory mají užitnou plochu 449 m2. V zadní části domu jsou pro apartmány v plánu velké terasy.

V dnešní době drahých energií určitě potěší fakt, že je vyhotoven energoprojekt, který počítá s umístěním solárních panelů na střeše a tepelným čerpadlem. Taktéž je hotový kompletní projekt včetně stavebního povolení na kořenovou čističku, schopnou pokrýt i komerční provoz nemovitosti.

K domu náleží pozemky o celkové rozloze 1921 m2. Na jednom z nich je určeno místo k vybudování studny, která je také řádně povolena. Spodní stranu pozemku lemuje potok.

Ve fotogalerii najdete mimo současný stav také stav budoucí s několika vizualizacemi. Je už jen na vás, pokud se vydáte cestou původního záměru, nebo celý objekt přestavíte např. na bytové jednotky.

Lokalita obce Rechartice zajišťuje dostatek soukromí a klidu, zároveň je nachází pár minut cesty od Šumperka a spádová je i pro turistické horské cíle. Projektová dokumentace je k nahlédnutí u makléře, pokud vás nabídka zaujala a chcete vědět víc, zavolejte a domluvte si prohlídku.

Těšíme se na setkání, financování vám rádi v rámci našeho realitního servisu pomůžeme zajistit. 

PENB: G

Mgr. Veronika Chládková 🙋‍♀️

Tel: 777 162 300

Cena: 1.777.777 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


SITUACE POZEMKU


VIZUALIZACE BUDOUCÍHO STAVU


MAPA REJCHARTICE