Benzinová pumpa a autoservis s příslušenstvím Libina, 3688 m2

30.09.2021

Patříte mezi ty, kteří se nebojí ušpinit si v práci ruce? Hledáte vhodnou příležitost k investici okolo aut a je pro vás důležité kvalitní zázemí? Tak se mrkněte na naši novou nabídku, která je extrémně zajímavá, bohatá a rozhodně se neobjevuje každý den.

K dispozici pro vás máme prostor benzinové pumpy se zázemím, které bylo instalováno cca v roce 2001 a nabízí mj. nádrže na palivo o celkovém objemu 31.000 l. Pumpa aktuálně není v provozu, což se ale nedá říci o autoservisu, kde se naopak dveře netrhnou, neboť jde o kompletně vybavený autobyznys se zavedenou klientelou, který je připraven na servisování jednak osobních aut, ale také těch nákladních. 

Z parametrů je možné jmenovat např. 6 vrat, 2 montážní jámy, pumpy na olej, mycí stůl, geometrie, klimatizace, pneuservis, desta, soustruh, ohýbačka, kočka na zdvihání motoru do 3,5 t, veškeré nářadí a příslušenství potřebné k provozu přesně tak, jak je patrné z fotografií. Hlavní prostor rozdělen na 2 části, dále je zde sklad, který lze využít třeba jako shop k benzince, dílna a technické zázemí. 

Součástí prodeje jsou také 2 velké bytové jednotky o atypické dispozici, které byly rekonstruoványobsazeny nájemníky v roce 1997 a které jsou aktuálně obsazeny nájemníky, jeden byt je v přízemí a druhý v 1.NP. Další prostor v 1. podlaží byl namyšlen jako ubytování pro zaměstnance, je zde několik pokojů a společné sociální zázemí a případně lze rovněž rozdělit např. na 2 další byty.
Dům je napojen na všechny sítě, plyn se nevyužívá. Výhodou je vlastní zdroj vody, topení zajišťují 2 automatické kotle na tuhá paliva. Pozemek okolo domu představuje zahrada s velkou pergolou a bazénem a významnou část tvoří také parkoviště k servisu a pumpě.

Tato nemovitost si rozhodně zaslouží, aby nový majitel naplno využil potenciál, který nabízí. Lze tady výborně skloubit bydlení a podnikání my jsme velmi zvědaví, kdo se toho chopí. 

Budeme se na vás těšit na prohlídce, kde je možné některé detaily konzultovat přímo s jedním z majitelů, který sám dlouhá léta servis provozuje.

Na vyžádání můžeme další ilustrační foto stavu bytů zaslat do mailu. 🙋‍♀️

PENB: G

Mgr. Veronika Chládková

Tel: 777 162 300

Cena: 16.900.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


SITUACE POZEMKU


MAPA LIBINA