Byt 1+kk, 28 m² s lodžií v Hanušovicích - PRODÁNO

10.02.2022

Hledáte byt na investici nebo pro vlastní bydlení? Právě pro vás máme ke koupi byt 1+kk v osobním vlastnictví v Hanušovicích.

Byt 1+kk, o podlahové ploše 28 m² se nachází ve 4.NP revitalizovaného panelového domu s výtahem na ulici Zábřežská v Hanušovicích, kde je již na první pohled jasné, že je zde funkční společenství vlastníků jednotek (SVJ). Výhodou bytu je 3 m² velká lodžie, která je jako celý byt orientována na jih s výhledem na řeku Moravu. Jedná se o poslední panelový dům v bytové zástavbě směrem na obec  Bohdíkov a díky tomu o okolních panelácích nebudete vědět. A to i díky dispozici bytu, který je situován ven z města. Byt je v původním stavu, topení je ústřední plynové, voda z obecního řadu a odpady jsou vedeny do veřejné kanalizace. K bytu náleží sklepní kóje, společná kolárna a kočárkárna.

Měsíční náklady jsou nízké: elektřina 370 Kč, studená voda, správa SVJ a fond oprav 1.639 Kč.

Lokalita je klidná a kousek od domu je samoška. Škola, školka a kompletní občanská vybavenost je vzdálená do 1 km od domu.

V rámci našeho realitního a finančního servisu vám také nabídneme nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení, tak se mě na prohlídce nestyďte zeptat! Obzvláště v těchto dnech a na tomto aktuálním realitním trhu je zajištěné financování zásadním klíčem k dobrému nákupu. 🙂

Budu se těšit na prohlídce! 🙋‍♂️

PENB: C

Cena: 990.000 Kč


FOTOGALERIE


PŮDORYS BYTU A VIZUALIZACE


MAPA HANUŠOVICE