Byt 2+1, 56 m2, Severovýchod, Zábřeh

14.11.2023

Hledáte nové bydlení ve městě Zábřeh, které si opravíte podle svým představ? S veškerou občanskou vybaveností v dochozí vzdálenosti? Pak by se vám mohl líbit právě tento byt.

Nabízíme k prodeji byt v družstevním vlastnictví o velikosti 56 m2, který se nachází ve 3. NP revitalizovaného panelového domu s výtahem na ulici Severovýchod. Na jaře příštího roku proběhne výstavba vlastní plynové kotelny, byt je možné převést byt do osobního vlastnictví - anuita je splacena, poplatek za převod družstevních práv ve výši 7.260 Kč hradí kupující.

Byt se skládá z neprůchopzího obývacího pokoje, ložnice s přístupem na lodžii, prostorné chodby se šatnou, kuchyně, koupelny s vanou a samostatné toalety. Byt je v původním stavu, je určen k rekonstrukci.

Topení a ohřev vody je aktuálně ústřední dálkové. Měsíční náklady na bydlení se pohybují okolo 6.000 Kč. Příslušenství bytu tvoří sklepní kóje. Parkování je možné hned u domu.

Ulice Severovýchod je v dochozí vzdálenosti od školky, základní a střední školy, obchodu, zdravotního střediska, autobusové zastávky a restaurace. V centru města jste procházkou za 10 minut.

Jestliže vás nabídka zaujala, zavolejte mi a domluvíme se na prohlídce. V rámci realitního servisu naší společnosti vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro vás vybere nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení.

PENB: C

Diana Bartoňová

Tel: 605 981 5876

Cena: 2.190.000 KčPŮDORYS BYTU


MAPA ZÁBŘEH