Byt 2+1 po rekonstrukci, 58 m2, ulice Zborovská, Šumperk - REZERVACE

01.12.2022

"To chce klid a nohy v teple paní Müllerová," v tomto bytě Vám rozhodně zima nebude. Byt je vytápěn třemi přímotopy značky ecoflex, v koupelně je elektrické podlahové vytápění a obrovskou výhodou je umístění krbových kamen v obývacím pokoji. Byt má dva funkční komíny, u kterých probíhají pravidelné revize. Byt disponuje plochou 58 m2, dále k bytu náleží sklep o výměře 9 m2. Do sklepa se vejde ponk pro kutily, jízdní kola a může sloužit i k uskladnění dřeva na vytápění bytu.

Byt prošel rekonstrukcí. V kuchyni a koupelně je nově udělaná elektřina, vnitřní omítky, sádrokartonové stropy a na podlaze je položen vinyl. Do kuchyně byla nainstalovaná nová kuchyňská linka s vestavěnou myčkou, troubou, indukční deskou s digestoří a kombinovanou chladničkou.

V bytě se nachází chodba, kam je možné umístit vestavěné skříně, dále se z chodby dostanete do koupelny, kde je sprchový kout, toaleta, umyvadlo s umyvadlovou skříňkou, zrcadlovou skříňkou a bojlerem na ohřev teplé vody, vše je připraveno k napojení pračky. 

Kuchyně je oddělena od obývacího pokoje, vejde se sem jídelní stůl, který Vám tak dopřeje komfort společného stolování s rodinou. Na obývací pokoj navazuje samostatný pokoj, který můžete využít jako dětský pokoj či ložnici, dle Vaší potřeby.

Byt se nachází ve 3. nadzemním podlaží bez výtahu. Byt je v současné době odpojen od plynu, plynoměr byl demontován. Budoucí majitel se stane taktéž spoluvlastníkem podílu na společných částech domu, a to v podobě 1/6.

Měsíční náklady na byt: 1 162 Kč SVJ (fond oprav, správa & provoz, pojištění nemovitosti, studená voda, společná elektřina, úklid ).

Náklady na elektřinu se budou odvíjet od poměru vytápění krbovými kamny a přímotopy. V současné době je nastaven topenářský tarif d57d.

Nejvýhodnější variantu financování spolu dozajista vymyslíme, ať už hypotečním úvěrem nebo jsme připraveni také na variantu financování z prodeje vaší nemovitosti.

PENB: G

Na prohlídky se těší 

Bc. Miroslava Pobucká 🙋‍♀️

Tel: 773 601 861

Cena: 2.690.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK