Byt 2+kk s lodžií, 40 m2, na investici nebo k bydlení, Loučná nad Desnou - PRODÁNO

24.05.2022

Chcete trávit volné chvíle na horách, nebo se tam natrvalo nastěhovat a úžívat si krásnou přírodu, výlety po jeseníkách, lyžování v okolních skiareálech, koupání v termálech a v létě jízdu na kole po cyklostezkách? Nebo investovat do bytu, který leží v samém srdci turistického dění a krátkodobě ho pronajímat? Čtěte dál.

Byt 2+kk se nachází ve 3.NP v revitalizovaném paneláku v centru vesnice Loučná nad Desnou, která je díky své lokalitě turisty velice vyhledávaná po celý rok. Dá se říct, že nejste jen v centru vesnice ale v centru celých Jeseníků, kde jsou na dosah největší skiareály v celém pohoří, termální lázně ve Velkých Losinách, přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně a mnoho dalších atrakcí.

Orientace bytu je na jih, kde si užijete horský vzduch na 4 m2 velké lodžii. Byt je v původním stavu, topení je ústřední plynové, voda z obecního řadu a odpady jsou vedeny do veřejné kanalizace. K bytu náleží sklepní kóje, společná kolárna a kočárkárna. Panelový dům má fungující SVJ a měsíční náklady nejsou vysoké.

Měsíční náklady: elektřina 600 Kč, studená voda, správa SVJ a fond oprav 1.550 Kč.

PENB: D

Tel: 608 316 454

Cena: 2.090.000 Kč


FOTOGALERIE


PŮDORYS A VIZUALIZACE BYTU


MAPA LOUČNÁ NAD DESNOU