Byt 3+1, 72 m², se dvěma lodžiemi na Čsl. Armády, Šumperk - PRODÁNO

20.01.2022

Pro Vás, co hledáte větší byt a máte chuť si ho udělat komplet podle sebe a bez kompromisů, máme tuhle výzvu s pár kroky do města!

Byt o dispozici 3+1 s podlahovou plochou 72 m2 a dvěma lodžiemi se nachází v paneláku na ulici Čsl. Armády v pátém patře s novým výtahem. Byt je v původním stavu - dřevěná okna, umakartová koupelna, staré rozvody elektřiny a vody. Vytápění je ústřední plynové.

Konečně byt, který si od základů přetvoříte k obrazu svému.

Velkou výhodou je sklepní kóje, větší sklep s ponkem a box na kola nebo kočárek, které jsou součástí bytu. Ve dvoře se dá pohodlně zaparkovat a dům má fungující Společenství vlastníků jednotek.

Kousek od panelového domu se nachází Hotel Grand (který momentálně prochází kompletní rekonstrukcí), obchod Hruška, Billa, pizzerie, posilovna, muzeum nebo místní park.

V rámci našeho realitního a finančního servisu vám také nabídneme nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení, tak se mě na prohlídce nestyďte zeptat! Obzvláště v těchto dnech a na tomto aktuálním realitním trhu je zajištěné financování zásadním klíčem k dobrému nákupu. 🙂

Budu se těšit na prohlídce! 🙋‍♂️

PENB: D

Cena: 3.090.000 Kč


FOTOGALERIE


PŮDORYS BYTU


PŮDORYS PŘESTAVBY BYTU


MAPA ŠUMPERK