Byt 3+1 bez investic, Křižíkova, Havířov, 61 m2

05.02.2024

Pokud hledáte pro sebe a svou rodinu pěkný byt, do kterého se můžete rovnou nastěhovat, pak by vás mohla zaujmout naše nabídka prodeje ve skvělé lokalitě Havířova – na Křižíkově ulici.

Byt je v osobním vlastnictví, nachází se ve 3. NP z celkových 4 revitalizovaného panelového domu a zhruba před 10 lety prošel rekonstrukcí. Do bytu tedy nemusíte investovat další prostředky. Další náklady vás nečekají ani v podobě vybavení bytové jednotky. Byt je totiž k dispozici přesně v tom stavu, jak jej vidíte na fotografiích, zmínit můžeme mj. vybavenou kuchyň, obývací pokoj se sedačkou, jídelním stolem a nábytkovou stěnou na míru, dále je zde vestavný úložný systém na chodbě, pračka, manželská postel s polohovacími matracemi a úložnými prostory na míru a stejně tak kompletně vybavená pracovna. Byt je slunný, pokoje a balkon jsou orientovány na západ a kuchyně s obývacím pokojem je prosluněná v dopoledních hodinách, je totiž otočena k východu.

Obrovskou výhodou této nemovitosti jsou její provozní náklady. Měsíční rozpis záloh je velice příznivý (okolo 3.000 Kč) a mimo to byl také kompletně splacen podíl této bytové jednotky na revitalizaci bytového domu, žádný úvěr se tedy nehradí.

Byt je zapezpečen systémem Jablotron, který lze převést na nového majitele. K dispozici je balkon a sklepní kóje v suterénu domu. Parkovat lze na ulici před domem nebo na okolních parkovištích.

Lokalita nabízí veškeré služby a občanskou vybavenost na dosah. Pokud uvažujete o nákupu tohoto bytu, přijďte se na něj nejdříve podívat. Probereme veškeré detaily a také vám můžeme nabídnout nejvýhodnější financování – v tomto případě lze použít nemovitost jako zástavu pro hypotéční úvěr. Těšíme se na setkání s vámi.

PENB: C

Mgr. Veronika Chládková

Tel: 777 162 300

Cena: 2.690.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA HAVÍŘOV