Byt 3+1 v historické vile, 137 m2, Šumperk

11.02.2023

Jste opravdoví fajnšmekři a nabídka klasického bytu Vás neosloví? Co takhle velkometrážní byt 3+1 v OV s bohatým příslušenstvím v domě z roku 1896 na super adrese?

Prosluněný byt se nachází v 1. NP vily, která byla postavena pro podnikatele, říšského poslance a místostarostu města Šumperka Ing. Gustava Oberleitnera. Má samostatný vchod přes překrásnou prosklenou verandu z roku 1906. Je orientován na 3 světové strany, přičemž okna dvou největších obytných místností směřují na jih. Jeho výměra činí 137 m2.

Byt je v původním stavu, okna jsou plastová. Vytápěn je lokálními plynovými topidly, do bytu však vedou komíny, které jsou nyní zaslepeny. Kanalizace a voda jsou zajištěny z obecního řadu.

K dispozici jsou 2 sklepy o velikosti 9 m2 a 8 m2. Přístup do těchto sklepů je buď ze společných prostor domu nebo v současnosti zabudovanými dveřmi přímo z bytu.

Dům je obklopen oplocenou zahradou, přičemž přístup od branky k domu je v podílovém spoluvlastnictví všech majitelů domu. Pouze k bytu náleží 3 části zahrady. Na pozemku před domem o rozloze 231 m2 se nachází záhonky a 2 skleníky. Na pozemku vedle domu najdete zahradní domek a na tom za domem pořádnou garáž - každý z nich má velikost 77 m2.

Tak co říkáte? Poslouží tato nemovitost jako Vaše stylové bydlení nebo pro ni najdete jiné využití? Třeba jako kanceláře - i tomuto účelu totiž byt v minulosti sloužil.

V rámci realitního servisu Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro Vás vybere nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení.

Těšíme se na Vás na prohlídce, kde probereme vše, co máte na srdci. Tahle nemovitost je totiž dost srdcovka :)


PENB: G

Mgr. Ivana Uhlířová 🙋‍♀️

Tel.: 728 456 764

Cena: 4.240.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


POZEMKY K BYTU

MAPA ŠUMPERK