Byt 3+1 v historické vile, centrum města, Šumperk, 135 m2 - PRODÁNO

12.05.2022

Pokud patříte mezi milovníky historie, neměla by vám uniknout tato nadstandardní nabídka bytu o dispozici 3+1 s bohatým příslušenstvím téměř v samém centru města Šumperk. Prosluněný byt se nachází ve 2.NP prvorepublikové vily na ulici Fialova. Má samostatný vchod a atypickou dispozici 3+1 se vstupní halou, zimní zahradou orientovanou směrem do zahrady, komorou, prostory pro služebnictvo, koupelnou s vanou a samostatnou toaletou. Výměra obytné části ve 2.NP je zhruba 135 m2. V užívání jsou dále 3 pokoje v podkroví a půdní prostory.

Byt je vytápěn novým plynovým kotlem s rozvody do radiátorů, kanalizace a voda zajištěny z obecního řadu.

K bytu dále náleží do užívání pozemek o výměře cca 900 m2 se zahradním domkem na nářadí, grill pointem a garáží. Zahrada je orientována na jih, je oplocená, udržovaná, se vzrostlými ovocnými stromy a keři a její dominantu tvoří velký ořešák.

Bude pro vás tato varianta vhodná pro vlastní bydlení nebo pro tuto stylovku v centru města vymyslíte i jiné využití?

Nemovitost nabízíme jako podíl na celku ve výši ½. Její užívání je stanoveno notářským zápisem, který poskytneme zájemcům při osobní prohlídce. Nemovitost není vhodná do zástavy, proto, pokud zvažujete financování hypotéčním úvěrem, bude nezbytné ručit jiným nemovitým majetkem.

Pokud se vám byt líbí, zavolejte a rezervujte si termín, kde si řekneme detailnější informace, byt si v klidu prohlédnete a projdeme také veškeré následující kroky vedoucí ke koupi. V rámci našeho realitního a finančního servisu vám také nabídneme nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení, tak se na prohlídce určitě zeptejte! Obzvláště v těchto dnech a na tomto aktuálním realitním trhu je zajištěné financování zásadním klíčem k dobrému nákupu.

PENB: G

Mgr. Veronika Chládková 

Tel: 777 162 300

Cena: 7.900.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS NEMOVITOSTI


MAPA ŠUMPERK