Byt 3+1 v OV, 70 m2, Jugoslávská, Šumperk - PRODÁNO

05.12.2022

Hledáte slušné bydlení za příjemnou cenu? Tak tu máme byt přímo pro Vás! Byt o dispozici 3+1 s lodžií má podlahovou plochu 70 m2 a nachází se v 7.NP z celkových 8 NP v panelovém domě s výtahem na ulici Jugoslávská v Šumperku.

Byt prošel částečnou rekonstrukcí cca před třemi lety, a to v podobě nové kuchyně, kde najdete i vestavnou myčku nádobí a prostor pro pračku. Jádro je sice v původním stavu, ale vkusně upravené. V bytě byly také z větší části položeny PVC podlahy a proběhla výměna interiérových dveří. Celý byt je osazen plastovými okny.

Vzhledem k velikosti bytu jsou náklady na tepelný zdroj opravdu nízké, za rok 2021 byla protopena částka 9.388 Kč a celkové měsíční náklady i s fondem oprav jsou nyní nastaveny na 3.384 Kč + elektřina a plyn (pouze na vaření).

K bytu náleží sklepní kóje 2,2 m2 a rovněž je možnost využívat společné prostory jako je kolárna a kočárkárna. Možnost parkování před domem. V okolí je veškerá občanská vybavenost jako je konkrétně obchod se smíšeným zbožím "Hruška", lékárna, doktor, pošta, zastávka MHD a také mateřská a základní škola.

V rámci našeho realitního a finančního servisu vám také nabídneme nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení, tak se mě na prohlídce nestyďte zeptat! Obzvláště v těchto dnech a na tomto aktuálním realitním trhu je zajištěné financování zásadním klíčem k dobrému nákupu.

Už se těším na prohlídky!

PENB:

Jiří Schovánek 🙋‍♂️

Tel: 739 334 932

Cena: 2.490.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK