Byt 3+1 ve vinařské oblasti, Židlochovice, 77 m2

01.09.2022

Chcete pro sebe, rodiče nebo rodinu dostatek prostoru? Hledáte lokalitu, která je turisticky zajímavá? Máte rádi víno? Tak právě tahle 3+1 v Židlochovicích u Brna, ve vinařské obci ve Velkopavlovické vinařské oblasti, by vás mohla zaujmout.

Byt o dispozici 3+1 a výměře 77 m2 je v osobním vlastnictví a nachází se v 1.NP (zvýšeném přízemí) zrevitalizovaného panelového domu. Byt tedy může být dlouhodobým řešením - domů je to totiž jen pár schodů. Byt je v původním stavu (měněna pouze plastová okna), nabízí tak prostor pro realizaci vašich představ. Částečně zrekonstruována byla ložnice, ta je k dispozici včetně zánovního vybavení (šatní skřín, dvojlůžko a noční stolky). Těšit se můžete na prostorné neprůchozí pokoje, dostatek úložného prostoru jak v bytě, tak i mimo něj. Příslušenství kromě standardních sklepních prostor představuje také komora na mezipatře. V bytě můžete využívat šatnu na chodbě.

Parkování je možné přímo před domem na ulici.

Za domem se nachází dětské hřiště s malým parčíkem, určitě vás potěší, že výhled z lodžie budete mít právě tímto směrem, do zeleně a klidu. Na opačné straně se nachází praktický lékař, hospůdka, radnice. Opodál je potom mateřská škola a zámek a na kopci nad vesnicí se tyčí rozhledna Akátová věž.

Městečko Židlochovice je na skvělém místě (necelých 20 km od Brna) a jeho pestrá historie se píše už od dob příchodu Slovanů do naší země, díky tomuto se zde nachází nejedno turisticky navštěvované místo. A jelikož je to lokalita dobrá i pro vinaře, máte o krásné večery postaráno. Byt je pro účely prohlídek bez vybavení, kromě ložnice, jídelního stolu a kuchyňské linky. Je okamžitě k dispozici.

V rámci našeho realitního servisu vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro Vás rád vybere nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení. Těšíme se na prohlídku, kde společně probereme detailní informace o nemovitosti a kde zjistíte, zda je toto varianta určená pro vás.

PENB: C

Mgr. Veronika Chládková 🙋‍♀️

Tel: 777 162 300

Cena: 5.900.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA ŽIDLOCHOVICE