Byt 4+1, 84 m2, v historickém centru Šumperka, ulice Polská - REZERVACE

25.05.2022

Představte si, že při pohledu z okna vidíte doškové střechy okolních domů, koně kráčející úzkými dlážděnými uličkami a lidi, kteří přichází do města bránou v hradbách. Už není 13. století a toto neplatí, ale tento byt má kouzlo takového místa dodnes.

K tomu to máte doslova pár kroků do stylové kavárny Pikola nebo na historické náměstí s krásnou radnicí. Zkrátka okolí tohoto bytu má svou nezaměnitelnou atmosféru.

Tento byt má dispozici 4+1 s podlahovou plochou 84 m2 a nachází se v 1.NP historického bytového domu na ulici Polská (vedle Pikoly). K němu náleží společný sklep a podíl na společné zahrádce ve vnitrobloku. Byt je určen k rekonstrukci ale některé prvky v bytě stojí určitě za zachování. Do bytu je přiveden nový elektrický rozvaděč. Elektroinstalace v samotném bytě je však původní. O teplo se stará elektrokotel a o ohřev vody boiler. Dosavadní majitel si nechal vypracovat projekt na změnu a úpravu dispozice, která je vám k nahlédnutí. Nebo si to komplet vytvoříte podle sebe? To už je jen na vás!

Bytový dům má 3.NP, 8 bytových jednotek a fungující SVJ. Před 15ti lety prošel rekonstrukcí. Byla udělána nová střecha z odvětrávaného titanzinku, fasáda a rozvedena elektroinstalace v mědi a zdravotechnika v plastu ke každému bytu.

Pokud hledáte bydlení přímo v centru Šumperka, zavolejte a domluvíme si prohlídku. Budu se těšit!

PENB: D

Mgr. Veronika Chládková

Tel: 777 162 300

Cena: 3.199.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU A PROJEKT


MAPA ŠUMPERK