Byt v srdci města Šumperka, 3+kk, 75 m2, Polská - REZERVACE

24.11.2022

Bydlení v centru města je snem mnoha lidí. A právě Vám se nyní může splnit! V historické uličce Polská nabízíme k prodeji byt o dispozici 3+kk a výměře 75 m2. Byt se nachází ve 3.NP cihlového domu, ze kterého je to jen pár kroků na Hlavní třídu. Byt je ve velmi pěkném a udržovaném stavu a není potřeba žádných větších investic.

V bytě nalezneme koupelnu s vanou, samostatnou toaletu a chodbu, která nás zavede do ložnice a do kuchyně. V kuchyni na nás čeká prostorná kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči a dostatkem úložného prostoru. Kuchyň je spojena s obývacím pokojem. Díky vysokým stropům a velkým oknům je prostor krásně prosvětlen. Za obývacím pokojem najdeme místnost o podlahové ploše 8 m2, která může sloužit jako pracovna nebo dětský pokoj. Vytápění a ohřev teplé vody zajišťuje kondenzační plynový kotel. Měsíční náklady na služby spojené s užíváním bytu se pohybují okolo 2.900 Kč (plus zálohy na energie). V této částce je zahrnuta i platba do fondu oprav. Elektroinstalace je v mědi a zdravotechnika v plastu. Okna jsou dřevěná.

K bytu náleží společný sklep (aktuálně se řeší jeho dělení) a také společný dvůr, který je orientován do vnitrobloku. Velkou výhodou bytu je především jeho poloha. Na dosah jsou veškeré služby, obchůdky, restaurace, vinárny, cukrárny, ale také kavárny. No, a hned jednu budete mít přímo pod nosem!

Na nic nečekejte a přijďte se podívat dřív, než Vám Vaše vysněné bydlení přebere někdo jiný! Tímto Vás zvu na prohlídku, na které se mnou bude finanční poradce, se kterým můžete rovnou probrat varianty financování téhle nemovitosti.

PENB: D

Ing. Vendula Kvapilová 🙋‍♀️

Tel: 732 419 933

Cena: 3.190.000 Kč



VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK