Chalupa s velkým potenciálem a prostornou zahradou, 1442 m2, Lipová-lázně

08.09.2022

Nádherná malebná obec s hornatým okolím, která v sobě skrývá bohaté možnosti turistiky, cykloturistiky, sjezdového, ale i běžeckého lyžování. To je ve zkratce obec Lipová. Ideální středisko pro letní i zimní dovolenou!

No a právě v této obci pro Vás máme chalupu o podlahové ploše 180 m2 a dispozici 5+1. Chalupa je ve velmi dobrém stavu a skládá se ze dvou nadzemních podlaží. V 1.NP se nachází prostorný obývací pokoj o podlahové ploše 30 m2. Jeho dominantou je vyzděný krb, který v zimě naladí tu správnou atmosféru. Z obývacího pokoje pak projdeme do další místnosti, která se aktuálně využívá jako ložnice. Dále v 1.NP nalezneme vybavenou kuchyň, spižírnu, koupelnu se sprchovým koutem a WC a dlouhou chodbu, ze které se dostaneme až na verandu a následně na zahradu. Najdeme zde i samostatné WC. Ve 2.NP se aktuálně nacházejí tři ložnice. Jedna větší a dvě menší. Zbytek podlaží tvoří původní půda, která v sobě skrývá potenciál, tedy možnost rozšíření chalupy o další místnosti.

Tím ale zdaleka nekončíme. V úrovní 1.NP se dále nachází garáž, dílna a opět další nevyužité prostory, ze kterých si můžete vybudovat například wellness. Místo je tu na vířivku, saunu a možná i bazén.No a teď pojďme na zahradu. Celých 1100 m2 oploceného rovinatého pozemku se vzrostlými stromy, pergolou s posezením a zahradním grilem, dětským hřištěm, kůlnou na nářadí, ohništěm a dostatečným soukromím

No není to super? To vše a mnohem víc! Tak neváhejte a přijďte se podívat. 

V rámci realitního servisu naší společnosti Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro vás vybere nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení.

PENB: G

Ing. Vendula Kvapilová 🙋‍♀️

Tel: 732 419 933

Cena: 3.990.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS DOMU


SITUACE POZEMKU


TECHNICKÁ DOKUMENTACE BUDOVY


MAPA LIPOVÁ - LÁZNĚ