Cihlový byt 1+1, 34 m2, Rapotín

29.05.2024

Cena: 1.690.000 Kč


Hledáte menší cihlový byt pro Vaše bydlení či na investici? Tato 1+1 se hodí i pro krátkodobé pronájmy vzhledem k dosahu lyžařských areálů v Koutech nad Desnou, Loučné nad Desnou či na Červenohorském sedle. V těsné blízkosti jsou i termální lázně Velké Losiny.

Byt v osobním vlastnictví o dispozici 1+1 a velikosti 34 m2 se nachází v 2.NP cihlového domu bez výtahu. Je orientován na jih a západ.

V chodbě bytu najdete menší komoru na uložení věci a dostanete se z ní do koupelny s WC nebo kuchyně. Ta je pak průchozí do pokoje.

Celý byt je po rekonstrukci – od podlahy přes koupelnu až po plastová okna. Ohřev vody zajišťuje bojler, vytápění pak moderní elektrické přímotopy a pokojová kamna. Náklady na topení jejich používáním výrazně snížíte a navíc se můžete oddávat poslechu uklidňujícího zvuku praskajícího dřeva.

Dům je obklopen oploceným obecním pozemkem, na kterém se nachází kromě prostoru k odpočinku také parkovací stání, prostor pro uložení dřeva a sušení prádla. Příslušenství bytu tvoří 2 sklepy a sušárna.

V rámci našeho realitního a finančního servisu Vám také nabídneme nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení, tak se mě na prohlídce nestyďte zeptat!

PENB: G

Mgr. Ivana Uhlířová

Tel: 728 456 764

Cena: 1.690.000 KčPŮDORYS BYTU


MAPA RAPOTÍN