Cihlový byt 2+1 po částečné rekonstrukci, B. Němcové, Zábřeh

09.10.2023

Hledáte nové bydlení, kde budete mít dostatek klidu, ale současně to budete mít jen pár kroků do centra? Tak to se pojďte podívat na tento byt!

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+1 s výměrou 50,88 m2, který se nachází jen pár kroků od centra města Zábřehu. Byt se skládá z obývacího pokoje, kuchyně, prostorné chodby, ložnice, koupelny se sprchovým koutem a toaletou. 

V bytě proběhla před pár lety částečná rekonstrukce. Je zde nová koupelna, kde byly měněny rozvody vody a elektroinstalace. V kuchyni je novější kuchyňská linka. Okna jsou ve všech místnostech plastová. V kuchyni a na chodbě najdeme novou podlahu. V obývacím pokoji a ložnici pak parkety. Pokoje bytu jsou orientovány na jih

Byt je velmi teplý světlý a působí útulně. O vytápění a ohřev teplé vody se stará kondenzační plynový kotel. Sami si tedy řídíte teplotu, ale i spotřebu. Měsíční náklady na bydlení se pohybují okolo 5.000 Kč. Z bytu je pěkný výhled do blízkého parku a okolní zeleně. Téměř nepoznáte, že jste ve městě.

Byt se nachází v 1.NP cihlového domu bez výtahu. K bytu patří dva sklepy. Jeden samostatný a druhý sdílený. Dále v domě najdeme kolárnu a sušárnu. Parkování je možné hned před domem. V domě je fungující SVJ a pravidelně se spoří do fondu oprav – 1000 Kč/měsíčně. V zadní části domu se nachází pozemek, na kterém má každý byt podíl a je zde možnost například věsit prádlo.

V těsné blízkosti domu se nachází mateřská a základní škola a také Bezručovy sady, kam můžete chodit na procházku se svým mazlíčkem. Do centra města se dostanete příjemnou procházkou klidnou chůzí za 8 minut.

Pokud Vás nabídka zaujala, tak mi zavolejte a domluvíme se spolu na prohlídce. V rámci realitního servisu naší společnosti Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který s Vámi probere možnosti financování této nemovitosti.

PENB: G

Ing. Vendula Kvapilová 🙋‍♀️

Tel: 732 419 933

Cena: 2.490.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA ZÁBŘEH