Cihlový byt 3+1 v přímořském stylu, 98 m2, Třebízského, Šumperk

15.09.2022

Líbilo by se Vám bydlení v prostorném bytě s velkým balkónem, ze kterého je nádherný výhled do vnitrobloku? Je pro Vás důležité mít kousek zahrady? Tak možná právě na Vás čeká tenhle stylový byt v Šumperku.

Nabízíme k prodeji cihlový byt 3+1 v osobním vlastnictví, který se nachází na ulici Třebízského v Šumperku. Výměra bytu činí velkorysých 98 m2 a skládá se z prostorné chodby, kuchyně, obývacího pokoje, koupelny a dvou pokojů. V kuchyni najdeme velkou linku ve tvaru L a jídelní stůl, ke kterému se vejde celá rodina. Z kuchyně se dostaneme také na zastřešený balkon, na kterém se nachází posezení. Večer tady můžete pozorovat úchvatné západy slunce se sklenkou dobrého vína. Z balkonu dále můžeme projít do ložnice. Hlavní a současně největší místností bytu je obývací pokoj, ve kterém se nachází velká kožená sedací souprava. Místo je zde i na televizní stěnu. V koupelně na Vás čeká rohová vana.

Velkou výhodou domu je také jeho poloha, díky které budete mít dostatek klidu na spánek, a to i s otevřenými okny ve všech pokojích. Navíc k bytu patří kousek zahrady, cca 100 m2, kde můžete posedět se svými přáteli, zasadit nějakou tu květinu nebo ugrilovat. Tím ale stále nekončíme. K bytu patří také sklep, půdní prostor a hlavně zde v pohodě zaparkujete. Ulice Třebízského je slepou ulicí.

Byt se nachází v posledním, 3.NP cihlového domu, ve kterém jsou celkem tři bytové jednotky. Vytápění a ohřev teplé vody zajišťuje kondenzační plynový kotel. Rozvody vody jsou v plastu a elektřina v mědi.Pokud hledáte byt v tomto duchu, tak neváhejte a přijďte se podívat. V rámci realitního servisu naší společnosti Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro vás vybere nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení.

PENB: G

Ing. Vendula Kvapilová 🙋‍♀️

Tel: 732 419 933

Cena: 5.390.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK