Cihlový byt v blízkosti centra, 2+1, 71 m2, Gen. Svobody, Šumperk

20.09.2022

Šumperáci, zbystřete! Máme pro Vás byt, který se nachází jen pár kroků od hlavní třídy. Ideální pro ty, co chtějí mít vše pod nosem a ještě blíž!

Byt je dispozičně řešen jako 2+1 a nachází si ve zvýšeném přízemí cihlového bytového domu na ulici Gen. Svobody v Šumperku. Je v družstevním vlastnictví a aktuálně se neplánuje převod do osobního vlastnictví. Samotný bytový dům je po revitalizaci a úvěr je doplacen. Výměra bytu je na 2+1 nadstandartních 71 m2. V kuchyni najdeme prostornou kuchyňskou linku a místo je zde i na umístění většího stolu. Z kuchyně se dostaneme do koupelny, ve které najdeme vanu a dále do místnosti, která může plnit funkci dle vaší potřeby - je zde prostor na špajz, pracovnu, technickou místnost no a vejde se sem i postel na přespání. Je tedy jen na Vás, pro co ji využijete. Centrální místností bytu je velký obývací pokoj, který je díky dvěma velkým oknům dostatečně prosvětlen stejně tak, jako ložnice/dětský pokoj. V bytě dále nalezneme samostatné WC a špajz. Vysoké stropy dodávají prostoru noblesu, zvláštní atmosféru a také hodně vzduchu.

Příslušenství bytu tvoří sklení kóje, velká půda a společná terasa. Vytápění v bytu je řešeno plynovými vafkami a také krbovými kamny, které bez problému vytopí celý prostor. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Měsíční náklady spojené s užíváním bytu se pohybují okolo 3.250 Kč, z toho cca 2300 Kč platba do fondu oprav. Dále zálohy na plyn a elektřinu.

Velkou výhodou bytu je jeho samotná poloha. Pár kroků to máte nejen do města, ale i na nákupy, za zábavou nebo třeba do divadla. Pokud hledáte byt v tomto duchu tak neváhejte a přijďte se podívat. V rámci realitního servisu naší společnosti Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který s Vámi probere možnosti financování téhle nemovitosti.

PENB: G

Ing. Vendula Kvapilová 🙋‍♀️

Tel: 732 419 933

Cena: 3.090.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK