Domek se zahradou v Jedlí, 403 m2 - PRODÁNO

22.07.2022

Chcete žít poklidným životem v domku se zahradou na vesnici? Jeden takový máme na prodej, a to konkrétně v obci Jedlí.

Dům je dispozičně řešen jako 1+1, jeho obytná plocha činí 51 m2, zbytek potom představuje hospodářské zázemí domu - stodola, dílna apod. Z chodby projdete do kuchyně nebo do obytné místnosti. Lze se z ní taktéž vydat po schodech dolů do sklepa nebo naopak nahoru na půdu.

Voda je napojena na obecní řad a odpady jsou svedeny do septiku, dům je připojen k elektřině. Celková výměra pozemku činí 403 m2, zastavěná plocha domu je 151 m2. Na zahradě se nachází kůlna a kurník o celkové výměře 40 m2. Parkování je možné na pozemku nebo na veřejném prostranství naproti domu.

Tento domek je vhodný k velké rekonstrukci, nebo přímo k demolici. Tak co? Líbí se vám toto místo? Pokud o tom uvažujete, přijďte se podívat osobně, je tu hezky.

Obec Jedlí se nachází pár kilometrů od Zábřehu, za prací obyvatelé dojíždí také do Štítů a Lanškrouna. V obci je základní občanská vybavenost, obchod, restaurace, do prvního stupně a . Obec je upravená, ale její hlavní devizou je krásná krajina s množstvím lesů, luk a polí. Stává se čím dál častěji cílem investic pro rekreaci. Celý jedelský region je součástí Přírodního parku Březná.

Těšíme se na prohlídku, financování vám rádi v rámci našeho realitního servisu pomůžeme zajistit.

Mgr. Veronika Chládková 🙋‍♀️

Tel: 777 162 300

Cena: 1.100.000 Kč


FOTOGALERIE

PENB: G


SITUACE POZEMKU


PŮDORYS DOMU


MAPA JEDLÍ