Dřevostavba 4+kk se zahradou, 368 m2, Zábřeh - REZERVACE

02.09.2022

Patříte mezi ty, kteří chtějí zůstat ve městě, ale zároveň žít v klidné lokalitě? Chcete mít možnost strávit svůj volný čas s rodinou na své vlastní zahradě? Zahrada je sice menší, ale i tak vám poskytne dostatek místa pro různé aktivity s dětmi nebo přáteli, taktéž je dostatečně velká pro založení menší okrasné a užitkové zahrady. Na pozemku je umístěna další stavba v podobě malé kůlny na uskladnění zahradního nářadí a ostatních věcí.

Máme pro Vás zajímavou nabídku dřevostavby v Zábřeze. Dům je dispozičně řešen jako 4kk o celkové užitné ploše 76m2. Dům byl zkolaudován v roce 2009. Má sedlovou střechu s plechovou krytinou, v domě jsou plastová okna a dveře. V domě je zavedená elektřina, taktéž je dům napojen na kanalizaci. Vytápění domu je zajištěno infrapanely, každý z nich má svůj termostat. Dalším zdrojem vytápění jsou krbová kamna umístěná na chodbě. Do domu byl nainstalován nový sprchový kout, nové umyvadlo včetně skříňky a nové wc.

Z obývacího pokoje je možnost vstoupit do zahrady přes zastřešenou terasu. Zahrada má velikost 368 m2.

V těsné blízkosti se nachází MŠ. Ve vzdálenosti 300 m od domu je zastávka MHD. Nedaleko je také vlakové nádraží.

Nejvýhodnější variantu financování spolu dozajista vymyslíme, ať už hypotečním úvěrem nebo jsme připraveni také na variantu financování z prodeje vaší nemovitosti. 

Na prohlídky se těší Bc. Miroslava Pobucká 🙋‍♀️

PENB: 

Tel: 773 601 861

Cena: 3.990.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS DOMU


SITUACE POZEMKU


MAPA ZÁBŘEH