DRON V REALITÁCH – POHLED Z PTAČÍ PERSPEKTIVY

17.03.2021

Proč jsou záběry a fotografie z dronu přínosné pro realitní obchod? Je to hned z několika důvodů:

1) Pro kupce je kromě samotné nemovitosti extrémně důležité shlédnout nejbližší, ale klidně i vzdálenější okolí, aby si mohl udělat představu o lokalitě, ve které se nemovitost nachází.

2) Záběry ze vzduchu samotná prezentaci prodávané nemovitosti přidávají na atraktivitě, stále jde o poměrně nový nástroj v realitním marketingu, který využívá minimum realitních makléřů. Existuje tak větší šance, že se dům nebo pozemek kupci zalíbí a ten si je následně i pořídí.

3) Je to jeden z řady nástrojů pro prezentaci nemovitosti, která má za úkol přinést straně prodávající co nejvyšší kupní cenu.

Při naší práci často využíváme bezpilotní letadlo - dron. Aktuálně máme v arzenálu model DJI Mavic AIR 2, který má spoustu zajímavých funkcí, my oceňujeme zejména start a přistání, které si mašinka obstarává úplně sama. Samozřejmě patřičným oprávněním pro provoz bezpilotních letadel disponujeme a máme i vlastní SPZ, což nově vyžaduje zákon.

Pokud uvažujete o prodeji nemovitosti a líbí se vám, jakým způsobem se věnujeme prezentaci nemovitostí, které máme na starost, ozvěte se a a nezávazně můžeme zhodnotit přímo váš případ.

UVAŽUJETE O PRODEJI NEMOVITOSTI?