Dvojdomek s garáží a rovinatým pozemkem, 3+1, Bratrušov

31.05.2024

Cena: 2.990.000 Kč


Hledáte menší rodinný dům na vesnici, ale zároveň kousek od města? Tak to by se vám mohl líbit právě tento dvojdomek.

Nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 3+1, který se nachází u hlavní komunikace v obci Bratrušov. Jedná se o dvoupodlažní dům s terasou a zděnou garáží na pozemku. V prvním nadzemním podlaží najdeme chodbu, obývací pokoj, kuchyň, koupelnu s vanou a sprchovým koutem, samostatnou toaletu a špajz. Ve druhém nadzemním podlaží pak další dva obytné pokoje a vstup na prostornou terasu, na které můžete trávit letní večery ať už s rodinou nebo přáteli u sklenky dobrého vína nebo šálku kávy.

Dům prošel částečnou rekonstrukcí, při které došlo k výměně nových plastových oken v celém domě a také k výměně střěšní plechové krytiny. O vytápění domu se stará kotel na tuhá paliva a o ohřev vody elektrický bojler. Rozvody vody a elektřiny jsou částečně nové v plastu a mědi. Střecha je plechová. Dům je napojený na obecní vodovod. Odpady jsou svedeny do jímky. Orientační výměra domu je 100 m2.

K domu náleží pěkná rovinatá zahrada o rozloze 605 m2, na které můžete trávit svůj volný čas s rodinou.

Obec Bratrušov se nachází pouhých 8 minut od města Šumperka, ve kterém najdeme veškerou občanskou vybavenost.

Pokud vás nabídka zaujala a máte zájem se o ni podrobněji zajímat, neváhejte mě kontaktovat a domluvte si prohlídku. Těším se na vás! V rámci realitního servisu naší společnosti Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro vás vybere nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení.

PENB: G

Diana Bartoňová

Tel. 605 981 576

Cena: 2.990.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


SITUACE POZEMKU


PŮDORYS DOMU 1.NP


PŮDORYS DOMU 2.NP


MAPA BRATRUŠOV