Dvougenerační rodinný dům se zahradou, 798 m2, Sudkov

22.08.2022

Máte velkou rodinu a chcete bydlet pospolu? Tak to je pro Vás tento zděný patrový rodinný dům v Sudkově jako stvořený.

Podlahová plocha domu činí cca 185 m2. 1.NP o velikosti cca 102 m2 má dispozici 3+kk a čekají Vás zde velké prostorné pokoje. Obývací pokoj s kuchyňským koutem má plochu téměř 40 m2. Romantické duše určitě potěší krb, který se za chladných zimních večerů postará o příjemné teplo domova a parádní atmosféru. Dále je zde koupelna s vanou, samostatná toaleta, 2 místnosti pro uložení věcí a chodbička, z níž lze vyjít do zahrady nebo po schodech do 2 NP. Dům je koncipován tak, že vchod ze zahrady přes tuto chodbičku mohou obyvatelé 2.NP využít jako samostatný vchod do domu. 2.NP o velikosti cca 83 m2 má dispozici 2+1. I zde mají obytné pokoje dostatečný prostor, další 3 menší místnosti jsou podkrovní.

Dům si můžete přetvořit k obrazu svému, je převážně v původním stavu. Dům má vlastní zdroj vody, je vytápěn centrálně kotlem na tuhá paliva, který vytápí také sousední dům, na který navazuje.

Celková výměra pozemku je 798 m2, zastavěná plocha domu je pak 148 m2. Parkování je možné na pozemku nebo na ulici před domem.

Obec Sudkov patří k velmi vyhledávaným lokalitám, a to díky své občanské vybavenosti a výborné dostupnosti směr Šumperk i Zábřeh. Kousek před domem se nachází autobusová zastávka, na vlak do Postřelmova je to asi 20 minut pěšky. Základní i mateřská škola jsou na dostřel, stejně jako obchody s potravinami a základním zbožím. Pokud fandíte sportu, můžete si zajít procházkou kolem rybníka na fotbal, v obci je také dětské hřiště a aktuálně probíhají dokončovací práce na hřišti za školou, kde vzniká hned několik sportovišť. Kromě Sokola funguje v obci aktivní spolek dobrovolných hasičů. Dále doporučíme také nově otevřenou Restauraci U Rybníka, kde můžete ochutnat mj. domácí italskou kuchyni.

Jestliže hledáte dům pro vlastní bydlení, investici nebo kombinaci bydlení s podnikáním, kdy spodní byt využijete např. jako provozovnu, neměla by vám tato příležitost uniknout.

V rámci realitního servisu naší společnosti Vám zajistíme schůzku s naším finančním poradcem, který pro vás vybere nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení.

PENB: G

Mgr. Veronika Chládková 🙋‍♀️

Tel: 777 162 300

Cena: 4.900.000 Kč


FOTOGALERIE


PŮDORYS DOMU 1.NP


PŮDORYS DOMU 2.NP


SITUACE POZEMKU


MAPA SUDKOV