Dvoupatrový rodinný dům se stodolou a velkorysými pozemky 8189 m2, Kunčice u Letohradu

13.03.2024

Toužíte po velkém rodinném domě s ještě větší zahradou? Potřebujete dostatek prostoru na realizaci vašich snů? A co takhle vesnice Kunčice u Letohradu? Může být? Tak se podívejte na tuhle nabídku!

Rodinný dům leží podél hlavní cesty, která vede do 4,5 km vzdáleného města Letohrad. Dům má dvě nadzemní podlaží a je propojen s prostornou stodolou a také garáží. V prvním nadzemním podlaží najdeme byt o dispozici 1+1, který se skládá z prostorné kuchyně, ložnice, koupelny, samostatné toalety a zázemí na technickou místnost. Vytápění je v této části domu řešeno krbovými kamny a ohřev vody se stará bojler. Elektřina je ve spodním patře v mědi. Spodní část domu je obyvatelná. Součástí prvního nadzemního podlaží je i sklep, který je asi zpoloviny pod svahem, do kterého je dům zčásti zapuštěn.

Ve druhém nadzemní podlaží se nachází byt o dispozici 3+1. Opět zde najdeme koupelnu se sprchovým koutem, kuchyni se špajzem a tři prostorné pokoje. V jednom z pokojů jsou umístěna krbová kamna a v koupelně je elektrický bojler. Z druhého nadzemního podlaží je vstup na půdu a také na vyvýšenou venkovní terasu.

Na celém domě byla v roce 2022 měněna nová plastová okna. Střecha je v dobrémstavu. Nad stodolou je krytina z pálených tašek a nad domem je eternit. Dům je připojen k vodovodnímu řádu a na elektřinu. Odpady jsou svedeny do jímky, která je umístěna před domem směrem k silnici. Dům je celkově v zachovalém stavu a čeká na nového majitele, který si ho upraví dle vlastních představ.

Velkou devízou domu je jeho poloha. Nejen, že jste zde takřka bez sousedů, ale navíc k domu patří veškeré pozemky okolo a můžete si tak zde vytvořit svoje jedno velké království. Jen vy a nikdo okolo. Celková výměra pozemku je 8189 m2 včetně vlastního lesa. No není to super? Na pozemku se dále nachází šopa, kterou je možno využít na uskladnění dřeva, nářadí nebo zahradní techniky.
Objekt je vhodný pro ty, co se chtějí věnovat chovu drobné zvěře nebo pro všechny ty, co je jejich hobby pěstitelská či chovatelské aktivita. Možností je tu ale spousta, tak se nechte okouzlit všemi možnými variantami, které tahle nemovitost nabízí a zažijte atmosféru venkovského života v harmonii s přírodou!

V rámci realitního servisu s Vámi v případě zájmu naši finanční poradci projdou všechny dostupné varianty financování, tak abyste mohli zrealizovat svůj sen o vlastním bydlení na venkově. Nenechte si tuhle nabídku ujít a v případě zájmu volejte!

PENB: G

Ing. Vendula Kvapilová

Tel: 732 419 933

Cena: 4.490.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS DOMU 1.NP


PŮDORYS DOMU 2.NP


SITUACE POZEMKU


MAPA KUNČICE