Empírový dům, 979 m2, Ruda nad Moravou

21.03.2024

2.250.000 Kč


Klasický dům se zahradou... to není nic pro Vás? Hledáte něco opravdu specifického? A co takhle jednu historickou perlu – kulturní památku ČR v empírovém stylu v Rudě nad Moravou.

Tento zděný nepodsklepený dům byl postaven v roce 1818. Sestává z 2 obytných podlaží a půdy. Hlavní průčelí je orientováno k západu.

V přízemí se nachází 4 místnosti a chodba s kuchyňskou linkou. Rozvody elektřiny jsou v hliníku. Nově však byly instalovány radiátory a rozvody topení v mědi. Vytápění zajišťuje plynový kotel a ohřev vody bojler, které byly nedávno vyměněny za nové.

Do 2.NP je vstup vlastním vchodem. Byly zde nataženy rozvody elektřiny v mědi a je potřeba dovést rekonstrukci do zdárného konce podle vlastních představ.

Mansardová střecha je krytá eternitem. Trámy jsou zdravé, krytina by však zasloužila vyměnit. Na půdě by pak bylo možné vytvořit další obytný prostor.

Dům je napojen na veřejný vodovod, odpady jsou vedeny do jímky.

Na zahradě se nachází prostorná zděná garáž, která je v současné době pronajata.

V obci Ruda nad Moravou naleznete veškerou potřebnou občanskou vybavenost včetně školy, obchodů, pošty a veřejné dopravy.

Pokud vás nabídka zaujala, tak určitě zavolejte a domluvíme se spolu na prohlídce. V rámci spolupráce s našimi finančními poradci vám také můžeme pomoci s vyřízením hypotečního úvěru přímo na míru.

PENB: G

Mgr. Ivana Uhlířová

Tel.: 728 456 764

Cena: 2.250.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS DOMU 1. NP


PŮDORYS DOMU 2. NP


SITUACE POZEMKU


MAPA RUDA NAD MORAVOU