Exkluzivní byt 3+1, 72 m2, Na Výsluní, Zábřeh - REZERVACE

12.09.2022

Málokdy narazíte na byt, kterému není co vytknout. Jeden takový jsme pro vás našli Na Výsluní v Zábřehu. Byt v osobním vlastnictví se nachází v posledním, 8.NP revitalizovaného panelového domu s výtahem, můžete tak vzít jed na to, že ikdyž se nastěhujete do paneláku, nikdo vám nad hlavou skákat a dupat nebude. Shora nehrozí taky žádná havárie, celý dům je totiž po rozsáhlé a velmi zdařilé revitalizaci, která je velmi přívětivá i na pohled.

Byt o dispozici 3+1 je po kompletní a nadstandardní rekonstrukci. Původní dispozice byla velmi důvtipně přestavěna, a proto v bytě mimojiné najdete hned 2 toalety! V paneláku, no toto! V rámci úprav vznikla také prostorná technická místnost, kam se vejde pračka se sušičkou a kus úložného prostoru. Úložný prostor je vůbec další devízou této nemovitosti, a to jak uvnitř bytu, kde najdete hned několik vestavných systémů, tak také mimo byt. Kromě standardní sklepní kóje se na patře nachází komora, která v pohodě pojme sezónní věci klasické 4-členné rodinky. Orientace bytu na jihozápad zajistí dostatek světla po celý den. Lodžie v obývacím pokoji nabízí výhled na dětské asfaltové multifunkční hřiště.

Zpátky ale k interiéru. Rekonstrukce, která byla nedávno dokončena, se vyznačuje použitím kvalitních materiálů, postupů a detailů a v neposlední řadě také vkusným, čistým provedením. Nemovitosti, které si majitelé rekonstruují pro sebe, jsou poznat raz dva. A hlavně jich v nabídce příliš nenajdete, proto příliš neváhejte, volejte, ptejte se, financujte a nakupujte. Detailní technické info najdete v příloze, stáhněte si technický list nemovitosti a projděte si všechny vychytávky a řešení. A co víc? Byt je k dispozici s většinou vybavení, které vidíte na fotografiích. Tady víc než kdy jindy platí - sbalit tašku a bydlet.

V Zábřehu najdete veškerou občanskou vybavenost, lokalita Na Výsluní nabízí klid, mimo městský provoz, ideální pro rodinu s dětmi. Aktuálně se také dokončuje revitalizace prostranství před domem, která mj. zajistí více parkovacích míst. Těšíme se na prohlídku, kde probereme všechny náležitosti ohledně bytu a také jeho financování. Objednejte si co nejdřív svůj termín.

PENB: D

Tel: 777 162 300

Mgr. Veronika Chládková 🙋‍♀️

Cena: 3.790.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


TECHNICKÁ DOKUMENTACE BYTU


MAPA ZÁBŘEH