Exkluzivní mezonet 3+kk, 90 m2, 3 terasy a garážové stání, Gen. Svobody, Šumperk

30.08.2023

Hledáte prostorné a nestandardní bydlení v centru Šumperka? A máte rádi posezení na terase? V tom případě pro vás máme variantu nákupu bytu 3+kk na ulici Gen. Svobody v Šumperku.

Byt se nachází ve 4.NP (poslední podlaží) bytového domu, který byl kolaudován kolem roku 2006. Bytový dům disponuje výtahem, takže domů se pohodlně svezete i s nákupem, výtah oceníte především také při stěhování.

Byt má podlahovou plochu přes 90 m2 a je rozdělen na 2 podlaží. Dole se nachází hlavní obytný prostor s kuchyňským a jídelním koutem a obývákem. Z tohoto místa je přístupná terasa směrem do dvora. Dále se zde nachází vstupní chodba, samostatná toaleta a úložný prostor pod schodištěm. V horním podlaží potom najdete 2 prostorné pokoje, z ložnice se dostanete na terasu směrem do ulice Gen. Svobody a z druhého pokoje potom na hlavní terasu, která má výměru bezmála 50 m2 a je naorientována opět do dvora – tedy na jihovýchod, což zajišťuje dostatek sluníčka pro posezení u grilu, sklenky vína anebo třeba ve vířivce. Koupelna je vybavena sprchovým koutem i vanou a nachází se zde také druhá toaleta.

Tento byt je specifický tím, že jeho podlahová obytná plocha zhruba odpovídá také ploše příslušenství. Terasy mají dohromady 64 m2, dále je k dispozici také kryté parkovací stání, které je opatřeno garážovými vraty, toto má výměru 16 m2 a nesmíme také zapomenout na sklep, který má něco přes 3,5 m2.

Pokud hledáte perfektní bydlení, na které nenarazíte v Šumperku každý den, určitě si domluvte prohlídku. Rádi vám pomůžeme vyřídit nejvýhodnější financování na nákup tohoto mezonetu a těšíme se na vás.

PENB: C

Mgr. Veronika Chládková 

Tel: 777 162 300

Cena: 5.590.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU - SPODNÍ ČÁST


PŮDORYS BYTU - HORNÍ ČÁST


MAPA ŠUMPERK