Exkluzivní rodinný dům, 3+kk, 95 m2, Nový Malín - PRODÁNO

28.11.2022

Pokud hledáte kvalitní bydlení ve skvělé lokalitě, navíc s pěkným a velkým pozemkem 1021 m2, dávejte pozor.

Dřevostavba nízkoenergetického rodinného domu o dispozici 3+kk s 95 m2 obytné plochy byla kolaudována v roce 2011. Domu dominuje velký otevřený prostor obýváku a kuchyně s jídelnou. Kuchyňská linka je vybavena kromě standardních spotřebičů také parní troubou a vestavným kávovarem. Dále zde najdete 2 samostatné pokoje, technickou místnost, koupelnu se sprchovým koutem i vanou a samostatnou toaletu. Z hlavního prostoru obýváku se dostanete HS portálem na terasu, která je orientována směrem na západ na zahradu. Na terasu se dostanete také z jednoho z pokojů, je zde patrné propojení interiéru a exteriéru. Okna jsou osazena venkovními elektrickými roletami, terasa a zahrada pak osvětlením. Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci, topení zajišťují el. přímotopy, které lze v případě zájmu doplnit o krbová kamna, na která je v obývacím pokoji příprava. 

Dům je napojen k internetu pomocí optického kabelu.

Pozemek je zhruba z poloviny svažitý, osázený okrasnou zelení, nabízí dostatek soukromí, přírodu na dosah, zajištěné parkování a také se zde nachází zahradní domek určený k uskladnění potřebného náčiní.

Dům je určen pro pár nebo i malou rodinku s jedním dítětem, s ohledem na jeho dispozici 3+kk.

Dům se nachází v nové čtvrti na okraji obce Nový Malín, která patří mezi nejvyhledávanější v okolí okresního města. V Šumperku jste totiž do 5 minut, zvládnete to v pohodě i pěšky. V obci, která se neustále rozvíjí, najdete ZŠ, mateřskou školku, obchody, lékaře, knihovnu, veterinu, restaurace a čilý kulturní ruch.

V rámci našeho realitního a finančního servisu vám také nabídneme nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení, tak se mě na prohlídce nestyďte zeptat! Obzvláště v těchto dnech a na tomto aktuálním realitním trhu je zajištěné financování zásadním klíčem k dobrému nákupu.

PENB: C

Mgr. Veronika Chládková 🙋‍♀️

Tel: 777 162 300

Cena: 6.490.000 KčPŮDORYS DOMU


MAPA NOVÝ MALÍN