Exkluzivní rodinný dům v horách, Rejhotice, 1084 m2

21.06.2024

Cena: 11.900.000 Kč


Jste nároční? Máte rádi komfort a hledáte nemovitost v srdci hor? Pak by vám rozhodně neměla uniknout nabídka rodinného domu, který se pyšní vysokým standardem a skvělou lokalitou v jesenických horách. Vítejte v Rejhoticích, části obce Loučná nad Desnou v okrese Šumperk, OLK.

Zděný dům 178 m2, který si dnes můžete pořídit, nabízí dispozici 4+kk s velkou šatnou, která může fungovat jako další plnohodnotná místnost, technickou místností, předsíní s botníkem za vtipně řešenou falešnou zdí a spoustou vychytávek. Kompletní rekonstrukce z dílny profi interiérového studia do současné podoby byla dokončena teprve před několika týdny, můžete si tedy užívat fungl nového voňavého luxusu. Použity byly nejkvalitnější materiály a zařizovací předměty, celý interiér je řešen s důrazem na funkčnost, moderní design, pohodlí a maximální využití prostoru. Zajímavé jsou rovněž detaily, například LED osvětlení místností i jednotlivých prvků, vestavný nábytek, kamenná stěna v obývacím prostoru, falešná zeď v předsíni a mnoho dalšího.

Dům je také reklamou na moderní technologie, je vytápěn tepelným čerpadlem, má vlastní FVE s nabíječkou pro elektromobily a bateriovým úložištěm, vlastní zdroj vody s úpravnou kvality a další. Roční spotřeba elektřiny se pohybuje okolo 8 mWh. Dům a pozemek je zabezpečen kamerovým systémem. Konkrétní informace o jednotlivých zařízeních si můžete projít v technickém listu nemovitosti.

Dům je velice dobře propojen také s exteriérem, z většiny pokojů vedou francouzské dveře na venkovní dřevěný ochoz, z obýváku se dostanete na pergolu v zahradě. Pozemek je oplocen, opatřen elektrickou pojezdovou bránou, z přední strany je zatravněn a vybaven dětským hřištěm s vlastním osvětlením, v zadní části pak převažuje dlažba. Právě zde, v soukromí a na čerstvém horském vzduchu, se nachází letní kuchyň s venkovní toaletou, bioklimatická pergola, vířivka, přístřešek na auta a zahradní domek s vlastním rozvaděčem pro venkovní a relaxační prostor.

Nemovitost je vhodná pro vlastní bydlení, ale může velice dobře fungovat jako investice na krátkodobé pronájmy. Lokalita obce Loučná nad Desnou je turisticky vyhlášená a nabízí vyžití jak v zimních, tak i v letních měsících. Přímo naproti domu se nachází sjezdovka a pár set metrů severně moderní skiareál Kouty. Lyžování je možné také na vleku Přemyslov a na Červenohorském sedle. A to je teprve začátek bohatého seznamu aktivit, které jsou v této lokalitě k dispozici.

Pokud hledáte kvalitu, komfort a soukromí v nádherné přírodě nebo investiční příležitost, zavolejte a domluvte si termín prohlídky. Těšíme se na vás.

PENB: A

Mgr. Veronika Chládková

777 162 300

Cena: 11.900.000 Kč
VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS DOMU


SITUACE POZEMKU


MAPA REJHOTICE