Hospodářství na samotě, 1964 m2, Písečná

24.07.2022

Nejste žádní troškaři a potřebujete pro sebe nebo své podnikání velký prostor? Tak to pro Vás máme pořádný dům s rozsáhlým pozemkem, který se navíc nachází v dostatečné vzdálenosti od okolní zástavby.

Zděný, částečně podsklepený rodinný dům má dispozici 8+2 a celková podlahová plocha obou pater činí asi 225 m2. Do domu lze vstoupit jak ze strany ulice, tak ze zahrady. V 1. NP se nachází 2 pokoje, 2 kuchyně, 2 koupelny a samostatné WC. Z jedné z koupelen projdete do kotelny. Na chodbě je malá místnost sloužící jako šatna a vestavěná skříň. V 2. NP pak najdete 6 pokojů, sušárnu a místnost pro uložení věcí. Z chodby můžete zamířit na půdu. Níže v nabídce najdete půdorysy obou podlaží, ze kterých je dispozice patrná.

Rodinný dům je v původním stavu. Vytápění zajišťuje kotel na tuhá paliva, ohřev teplé vody elektrický bojler. Vlastní zdroj vody a odpady jsou vedeny do jímky.

Celková výměra pozemku je 1.964 m2, zastavěná plocha domu je pak cca 137 m2. Na zahradě se nachází kůlny a je zde také dostatek prostoru pro parkování.

V domě můžete bydlet se svou velkou rodinou nebo jej vzhledem k atraktivitě jeho polohy využívat jako chatu k pronájmu, případně přebudovat na malý penzion. Lokalita je totiž přímo božská, obklopená přírodou a klidem.

Obec Písečná se nachází napůl cesty mezi lázeňským městem Jeseník a polskými hranicemi. Kousek odtud najdete Národní přírodní rezervaci Rejvíz s řadou přírodních skvostů. Je to výchozí místo pro cykloturistiku, turistiku, běžky či procházky.

Ráda Vás domem a zahradou provedu. Financování Vám rádi v rámci našeho realitního servisu pomůžeme zajistit.

PENB: G

Tel: 777 162 300

Mgr. Veronika Chládková 🙋‍♀️

Cena: 3.590.000,-Kč


FOTOGALERIE


PŮDORYS DOMU 1.NP

PŮDORYS DOMU 2.NP


SITUACE POZEMKU


MAPA PÍSEČNÁ