Hospodářství s velkým pozemkem 2.207 m2, Stará Červená Voda

01.10.2023

Tato nemovitost se nachází v klidné a malebné lokalitě obce Stará Červená Voda, okr. Jeseník. Ideální místo pro ty, kteří hledají pokojné prostředí k vlastnímu bydlení nebo možnosti využití například k pořádání svateb, zřízení ubytovacích kapacit nebo dalším podnikatelským záměrům. Fantazii se meze nekladou.

V 1.NP zděného rodinného domu se nachází byt o dispozici 3+1 o výměře cca 160 m2 s koupelnou a samostatnou toaletou. Z prostorné chodby se dostaneme do kuchyně, ze které vejdeme do obývacího pokoje. Na konci chodby se nachází další dva průchozí pokoje. V 1.NP se dále nachází společenská/party místnost, která je právě v rekonstrukci a chybí ji už jen dotáhnout do konce.

Ve 2.NP nalezneme další byt, tentokrát se jedná o dispozici 4+1 s výměrou zhruba 120 m2, taktéž s koupelnou a samostatnou toaletou. Z kuchyně se dostaneme do samostatného obývacího pokoje a dalších tří průchozích pokojů.

Dům je napojen na obecní vodovod a kanalizaci. Na pozemku se nachází studna, která je nyní využívaná pro užitkovou spotřebu. Na hranici pozemku je přivedena plynová přípojka. Vytápění je zajištěno automatickým kotlem na tuhá paliva. V roce 2021 došlo na části domu k výměně oken za plastová. Rozvody v domě jsou převážně původní.

Kromě velkého domu na pozemku najdeme i prostornou stodolu, která nabízí nespočet možností jejího využití. Ať už k uskladnění nejrůznějšího nářadí a strojů, tak pěkné místo právě pro pořádání různých akcí, jako například svateb, zajímavých workshopů apod.

Tato lokalita je také rájem pro milovníky výletů a turistiky. Poblíž nalezneme krásné a vyhledávané Rychlebské stezky, secesní Tančírnu v Račím údolí a spoustu dalších krásných turistických cílů. Míst k objevování je tu spousta. Samotný dům pak disponuje dostatkem soukromí - obora, 1 dům naproti, sklad a louka - to jsou sousedi, se kterými se budete pravidelně potkávat, pokud se rozhodnete pro investici ve Staré Červené Vodě.

Zaujala vás tato nabídka? V tom případě určitě zavolejte, osobní prohlídka nemovitosti odpoví na spoustu otazníků při rozhodování. V rámci spolupráce s našimi finančními poradci vám také pomůžeme vyřídit nejvýhodnější hypoteční úvěr přímo na míru.

PENB: G

Mgr. Veronika Chládková🙋‍♀️

Tel: 777 162 300

Cena: 4.990.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


SITUACE POZEMKU


PŮDORYS DOMU


MAPA STARÁ ČERVENÁ VODA