Investiční byt 1+1 s 2 lodžiemi, 45 m2, Fibichova, Šumperk

30.11.2023

Menších bytečků o dispozici 1+1 je pomálu, tak koukněte na tento s 2 lodžiemi, ze kterých se Vám naskytne krásný výhled na centrum města Šumperka.

Byt v DV s možností převodu do osobního vlastnictví se nachází v jednom ze 4 revitalizovaných panelových věžáků na ulici, konkrétně je to ten růžový. Najdete ho v 7.NP a celý je orientován na východ.

Byt je v původním udržovaném stavu, má plastová okna a jeho velkou výhodou je fakt, že má k dispozici hned 2 lodžie (3,2 a 3 m2), větší nekrytou a menší zasklenou, kterou můžete využívat i při nepříznivém počasí. Výhled na centrum města stojí rozhodně taky za to.

Za pozornost stojí také možnost užívat předsíň společnou pro 3 byty, domů se dostanete jedním ze 2 výtahů a k dispozici je také sklep.

Lokalitu netřeba dlouze představovat, z Fibichovy ulice je to pár kroků do srdce Šumperka, veškerou občanskou vybavenost máte téměř v dochozí vzdálenosti a zaparkujete si přímo před panelákem.

Byt je vhodný pro jednotlivce nebo mladý pár nebo jej můžete koupit za účelem výhodného pronájmu. V tomto případě můžete využít službu SPRÁVA NEMOVITOSTÍ, kterou naše společnost nabízí. Vyhledáme prověřeného nájemce a zajistíme, abyste s vaší investicí neměli vůbec žádné starosti. Nákup nemovitosti vám rovněž pomůžeme zafinancovat tou nejlepší možnou cestou.

PENB: C

Mgr. Ivana Uhlířová

Tel.: 728 456 764

Cena: 1.790.000 KčVIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK