Investiční byt 1+1 se 2 lodžiemi, 45 m2, Fibichova, Šumperk

24.10.2022

Malých bytů je v Šumperku jako šafránu, nadále totiž mizí z nabídek realitních kanceláří jako pára nad hrncem. Dnes pro vás máme zajímavou nabídku bytu o dispozici 1+1 v žádané lokalitě na Fibichově ulici v Šumperku.

Byt v DV s možností převodu do osobního vlastnictví se nachází v jednom ze 4 revitalizovaných panelových věžáků na ulici, konkrétně je to ten růžový. Najdete ho v 7.NP a celý je orientován na východ. Taky s ohledem na tuto skutečnost můžete očekávat nízké náklady na provoz, měsíčně je to 1.800 Kč + spotřeba elektřiny a plynu (na vaření). Byt je v původním udržovaném stavu, má plastová okna a a jeho velkou výhodou je fakt, že má k dispozici hned 2 lodžie (3,2 a 3 m2), větší nekrytou a menší zasklenou, kterou můžete využívat i při nepříznivém počasí. Výhled na centrum města stojí rozhodně taky za to. Za pozornost stojí také možnost užívat předsíň společnou pro 3 byty, domů se dostanete jedním ze 2 výtahů a k dispozici je také sklep.

Lokalitu netřeba dlouze představovat, z Fibichovy ulice je to pár kroků do zmíněného srdce Šumperka, veškerou občanskou vybavenost máte téměř v dochozí vzdálenosti a zaparkujete si přímo před panelákem.

Byt je vhodný pro jednotlivce nebo mladý pár. Investory by mohlo zajímat i to, že je byt aktuálně obsazen stabilním a bezproblémovým nájemníkem, který má zájem v nájemním vztahu pokračovat. Více informací vám rádi sdělíme na prohlídce, kde také probereme otázku financí a celý proces prodeje. Zavolejte a domluvte si svůj termín.

PENB: C

Mgr. Veronika Chládková 🙋‍♀️

Tel: 777 162 300

Cena: 2.190.000 Kč


FOTOGALERIE


PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK