Investiční byt 2+1, 44m2, Pod Senovou, Šumperk - PRODÁNO

02.04.2022

Máme tu pro Vás investiční byt o dispozici 2+1 s orientací na východ, který se nachází v 5. patře revitalizovaného panelového domu s výtahem na ulici Pod Senovou.

Bytová jednotka je v družstevním vlastnictví, nyní je zažádáno o převod do osobního vlastnictví to je možné dokončit po splacení anuity, která činí necelých 40tis Kč.

Rekonstrukce bytu proběhla v roce 2012. Bylo vybudováno zděné jádro se sprchovým koutem a WC, proběhla také rekonstrukce kuchyně, včetně kuchyňské linky, větší část rozvodů elektřiny je v mědi. V rámci úprav bytu vznikla i šatna/odkládací místnost, což se v menším bytě určitě hodí! Celý byt je osazen plastovými okny s trojskly. Díky dobře provedené celkové revitalizaci domu je byt na tepelný zdroj opravdu nenáročný a celkové měsíční náklady i se splátkami anuit jsou 2400 Kč + elektřina.

Možnost nastěhování je od 1.7. 2022 

K bytu náleží sklepní kóje a společná kolárna a kočárkárna. Možnost parkování před domem. V okolí je veškerá občanská vybavenost.

V rámci našeho realitního a finančního servisu vám také nabídneme nejvýhodnější variantu úvěru na bydlení, tak se mě na prohlídce nestyďte zeptat! Obzvláště v těchto dnech a na tomto aktuálním realitním trhu je zajištěné financování zásadním klíčem k dobrému nákupu.

Už se těším na prohlídky!

Jiří Schovánek 🙋‍♂️

PENB:  C

Tel: 739 334 932

Cena: 2.490.000 Kč


FOTOGALERIE


VIDEOPOZVÁNKA


PŮDORYS BYTU


MAPA ŠUMPERK